Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ceyyn
Gerçek AdCeyhun Kayacan
MeslekGrafiker
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İngiltere tarihi üzerine kitap tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Neymiş senin gerçek tarihin ?... Mesaja git »
Kitap siteleri ve Kargo sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Kargo sorunu, bulunduğun bölgedeki kargo firmasının şubesiyle ilgili bir durumdur muhtemelen. Her ne kadar bir kargo firmasını genelleyip konuşsak da ... Mesaja git »
Harry Potter kitapları hakkında. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Harry Potter çocuk kitabı olarak piyasaya çıktı ve kitapların çıkışı arasında uzun zaman farkı vardı ve ya fantastik bir seri olduğu için konuya girme... Mesaja git »
Kitap Okuma Yuzugu Cok Hosuma Gitti başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Benden başka gereksiz bir ürün olduğunu düşünen yok sanırım.... Mesaja git »
Hızlı okuma ve anlamayı geliştirmek için tavsiyeleriniz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Konuyu açan arkadaş şuan üniversite son sınıfta olabilir.... Mesaja git »
Okuyamama veya okumaktan zevk alamamak hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arada sırada bana da oluyor, elime kitap alasım gelmiyor. Uzun süre okumuyorum ve okumak için ekstra çaba sarf etmiyorum ama bir zaman sonra tekrar ba... Mesaja git »
Tess Gerritsen - Çırak Tarzı Kitap Arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Genelde "Cerrah serisi, Rizzoli & Isles serisi" denildiği için o serinin ilk kitabını okumadığınızı varsayarak Cerrah ve serinin diğer kitaplarını öne... Mesaja git »
Kitapların kişi üzerindeki etkileri başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konu dışı olacak ama yazmadan geçemeyeceğim. Instagram hesabınızda ki paylaşım tarzınız çok güzel, sakın bozmayın.... Mesaja git »
Ciltli Kitapların Üzerindeki İtici Parlak Kılıf başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu kitap hariç dediklerine katılıyorum ve genelde kılıfı çıkartıp okuyorum. Bütün kalın, ciltli kitaplarda bu durum var. Eminim mantıklı bir açıklamas... Mesaja git »
İlber Ortaylı | Gazi Mustafa Kemal Atatürk başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kitap konusuna kısmen katılıyorum. Yurtdışında olduğumdan son kitabı okuma fırsatım henüz olmadı fakat diğer kitaplarında ki tekrar eden yazılar benim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109