Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ceyyn
Gerçek AdCeyhun Kayacan
MeslekGrafiker
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tess Gerritsen - Çırak Tarzı Kitap Arıyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Genelde "Cerrah serisi, Rizzoli & Isles serisi" denildiği için o serinin ilk kitabını okumadığınızı varsayarak Cerrah ve serinin diğer kitaplarını öne... Mesaja git »
Kitapların kişi üzerindeki etkileri başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Konu dışı olacak ama yazmadan geçemeyeceğim. Instagram hesabınızda ki paylaşım tarzınız çok güzel, sakın bozmayın.... Mesaja git »
Ciltli Kitapların Üzerindeki İtici Parlak Kılıf başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Bu kitap hariç dediklerine katılıyorum ve genelde kılıfı çıkartıp okuyorum. Bütün kalın, ciltli kitaplarda bu durum var. Eminim mantıklı bir açıklamas... Mesaja git »
İlber Ortaylı | Gazi Mustafa Kemal Atatürk başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kitap konusuna kısmen katılıyorum. Yurtdışında olduğumdan son kitabı okuma fırsatım henüz olmadı fakat diğer kitaplarında ki tekrar eden yazılar benim... Mesaja git »
Dan Brown-Stephen King-J.Christophe Grange başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Grange'in hemen hemen tüm kitapları iyidir. Dan Brown'ın Robert Langdon serisini öneririm. Onun haricinde 2 kitabı daha var ama pek beğenemedim ben. S... Mesaja git »
Genç Kızlarımıza Öneriler? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bir üstteki arkadaş gayet iyi açıklamış durumu ki o dönemlerimizde hangimiz ailemizin sözünü dinlerdik ki ? Çok fazla üstüne gitmemek gerek ters tepki... Mesaja git »
Aynı kitabın birçok yayınevinde bulunması başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Klasiklerin tamamında bu durum vardır. İş Bankasını tavsiye ediyorum.... Mesaja git »
TÜRKİYE İŞ BANKASI YAYINLARI - SEFİLLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Kitap kalın olduğu için kırılma olabiliyor, o yüzden ciltli öneriyorum. Çevirisi gayet güzel. Klasikler konusunda İş Bankasını öneriyorum. Benimde hed... Mesaja git »
Idefix çalışanları müşterilere sarkmaya başladı sanırım. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konu burada şifrenin mailin ne olduğu değil, çalışanların böyle bir şeye teşebbüs etmesi. Normalleştirmeyin böyle şeyleri.... Mesaja git »
Hayvanlardan Tanrılara isimli kitabi okuyan var mı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
O yorumları yazan kimler çok merak ettim doğrusu. Bu tarz kitaplar arasında okuduğum en akıcı, hafif kitaplardan biri.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.100