Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alikara123
Gerçek AdAli Kara
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Selamlar hocam , 10dan fazla tutaste kullanmis birisi olarak bilgi sahibi oldugum kadari ile sorularinizi yanıtlamaya çalışayım . Tutaste bende simdiy... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam kaliciligi iyi ama invictusu daha cok begendim ikisi arasinda. Secim sizin... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ayin 19'unda verdigim siparisler bugun elime ulasti. Gucci guilty intense ve invictus almistim. Ikisinden de memnun kaldim. Eser hocama cok tesekkurle... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
SON GÜNCELLEME: 17 KASIM 2017 Ürünlerimizin tamamı kampanyalı ve adınıza faturalıdır. Ürünlerimizin ma... Mesaja git »
1800 dpi kullanan varmi :D başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sens 2.5 Dpi 2300. Oyunu 2 yildir oynuyorum ve bastan beri boyle. Alismakla alakali biraz da. Bilekten oynamayi seviyorum. Iyi forumlar... Mesaja git »
Profilo cmg140dtr cmg100dtr almak üzereyim başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Hocam size PM attim dun ama hala bakmadiniz. Rica etsem bakar misiniz bugun siparis verecegim cunku. Yardiminiza ihtiyacim var... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Tesekkurler hocam. Peki bir sey sorabilir miyim? Yani tamam columbia veya tnf gibi isim yapmis bir marka degil attiginiz link(illa marka giyerim veya ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Ne demek hocam estagfurullah... Yorumlariniz icin tesekkurler. Bir kez daha anladik ki hem ucuz hem kaliteli bir sey olsun pek olmuyor :) Her tuketici... Mesaja git »
Guzel yazmissiniz hocam tesekkurler. Kullanan bir kisiden yorum almam cok onemliydi. Yagmurluga 200 lira vermek de cok mantikli gelmedigi icin ikisini... Mesaja git »
Hocam ilk mesajinizda columbia'nin kat kat iyi oldugunu fakat daha sonraki mesajlarinizda tam tersini soylediniz. Fakat 3 in 1 montun her turlu daha i... Mesaja git »
Arkadaşları

Storm Raider
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.094