Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
alikara123
Gerçek AdAli Kara
Konumİstanbul, Pendik
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tesekkurler hocam smart aliyorum o halde. Hayirli gunler... Mesaja git »
Tesekkur ederim yorumunuz icin. Peki kameralari kiyaslarsak bariz fark mi sizce? Aslinda benim istedigim kameranin ortanin ustu olmasi yani guzel foto... Mesaja git »
Arkadaslar selam. Bugun babama telefon alacagimdan dolayi onceki sayfalari okuyamadim kusura bakmayin ve inanilmaz yogunum su anda. Hayrina bana yardi... Mesaja git »
★★★ HUAWEI P SMART KULLANICILARI [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Arkadaslar selam. Yarin babama telefon alacagimdan dolayi onceki sayfalari okuyamadim kusura bakmayin ve yatmam lazim yarin erken kalkicam. Hayrina ba... Mesaja git »
SATİLDİ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Whatsapp'tan yazdim hocam cok acil bakar misin... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Yorumunuz icin tesekkur ederim hocam... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaslar merhaba. Bir dostumun tavsiyesi uzerine Abercrombie- Fierce almak istiyorum ama onerir misiniz? Kullananlar yorum yaparsa cok sevinirim. Tu... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Selamlar hocam , 10dan fazla tutaste kullanmis birisi olarak bilgi sahibi oldugum kadari ile sorularinizi yanıtlamaya çalışayım . Tutaste bende simdiy... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Hocam kaliciligi iyi ama invictusu daha cok begendim ikisi arasinda. Secim sizin... Mesaja git »
Arkadaşları

Storm Raider
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.344