Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TrettiofemHalf
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 43
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bim Aee S50 Aksiyon kamerası 199 - 149 129 Tl başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Nice hort... Mesaja git »
Gittigidiyor Saat Başı %50 İndirim (21 Haziran 2017) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
resmen enayi yerine koyuyolar, twitterda ürünü paylaştılar harddisk bölümüne attı. Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye boşa demiyolar. Çok inandırıcı değ... Mesaja git »
MARKAFONİ batan geminin malları.... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
9,99 olsa ne yazar altı üstü çorap hocam. En az 2 tane 9 rakamı fazla =) şöyle anı olarak kalsın... Mesaja git »
MARKAFONİ batan geminin malları.... başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
http://www.markafoni.com/hummel-sport-socks-2pk-corap-7002348829482294616.html ateş ediyor =)... Mesaja git »
A101 Vestel led ampül 4.95₺ başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Sadece akşamları 1 saat çalışmak suretiyle 2 ayda bozuldu, bana denk gelmiş olabilir ama ben yinede tavsiye etmiyorum vestel. 1 senelik Powerkey veya ... Mesaja git »
başlıktaki slogan bile reklam kokuyor... Mesaja git »
Ltb 1 Jean alana 2 si %50 indirim + 20 tl indirim başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
kendimi bildim bileli LTB'de 2. kot %50 indirimliydi zaten, +20 için kimse yüzüne bakmaz sanırım.... Mesaja git »
asics spor ayakkabı 109 TL ve 150 TL üstü 30 TL indirim var (Morhipo) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
aldınmı bari =)... Mesaja git »
asics spor ayakkabı 109 TL ve 150 TL üstü 30 TL indirim var (Morhipo) başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
denedim indirim geçerli oldu hocam. Bir kaç alacağım şey vardı zaten. Ayakkabı 80 liraya gelmiş oldu.... Mesaja git »
Yeni üye olanlara 150 TL üzerine direk 30 TL indirim var. Tıkla gel ile kargo ücretsiz teslim alınır ve avantajix'de var.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094