Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
34İSTANBUL58
Gerçek Ad 
Konumİstanbul, Sultangazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Aracımı sattığım için satıyorum. Aracımda yaz lastiği ile değişmeli kulladığım için toplam 1 sene ve 2000-3000 km arası kullanılmıştır. 2013 üretimidi... Mesaja git »
Cihazım full kutulu Kulaklığı kullanılmamış Sony Türkiye garantili Herhangi bir tamir görmemiştir. Faturası mevcut. Fiyat olarak 575 TL düşünmek... Mesaja git »
[ÇEKİLİŞ] GTA V Social Club Hesabı [Bitti] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
SONY Z3 TAKASLI, 1 SENE GARANTİLİ Z1 (FİYAT EKLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Fiyat eklendi. Güncel...... Mesaja git »
ÇOK AZ KULLANILMIŞ PETLAS SNOWMASTER 185/65/R15 KIŞ LASTİĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Güncel..... Mesaja git »
ÇOK AZ KULLANILMIŞ PETLAS SNOWMASTER 185/65/R15 KIŞ LASTİĞİ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Lastikler duruyor hocam. İlan günceldir..... Mesaja git »
<BOT FIRSATLARI FAYDALI YAZILAR VE LİNK'LER İLK MESAJA EKLENDİ> başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kalıplar büyük gibi hocam sanki biraz. Bende 43 giyiyorum normalde, bu 42 ama yinede beni sinir eden bir boşluk var gibi hissediyorum giyemedim ayakka... Mesaja git »
<BOT FIRSATLARI FAYDALI YAZILAR VE LİNK'LER İLK MESAJA EKLENDİ> başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Önceki mesajlarda bahsedip satın aldığım Cat watershed 42 numara botu ayağıma olmadığından ve uyan numarasını bulamadığımdan satıyorum ilgilenen varsa... Mesaja git »
Arkadaşları

mj_pelit

Themistokles
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
General Mobile
GPS, Navigasyon
Tomtom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109