Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
KGokturk
Gerçek AdGöktürk Karagöz
Doğum Tarihi6 Ağustos 1992
KonumAnkara,Keçiören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
20-21 bin TL'ye öğrenciye araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Ne yapalım hocam bu kadar param var bisiklet mi kullanayım... Mesaja git »
Efsanevi Kartal Rütbeli CS GO hesabı konusunu başlattı (4 sa. önce)
Merhabalar.Legendary Eagle rütbeli hesabımı oynamadığım için satmak istiyorum.Hesabın içinde Rocket league ve bir kaç tane ücretsiz oyun da vardır. ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Bence Pepe bizi tercih ederse en önemli sebebi 2018 dünya kupası olur. Bizi tercih ederse en az 6 CL maçı+Belki 4-6 tane UEL maçı oynayacak.Buralar... Mesaja git »
20-21 bin TL'ye öğrenciye araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Öğrenci olduğum için aracın masraflarına çok bütçe ayıramam hocam.Fazla masraflı olur diyorlar 206 için.Bilginiz var mı ?... Mesaja git »
Getz benim de hoşuma gitti hocam.Getz alırsam otomatik bile alabilirim.Öğrenci arabası sınıfına çok uyuyor.... Mesaja git »
Hocam dizel çok yakmaz mı ? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlamayın.... Mesaja git »
20-21 bin TL'ye öğrenciye araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam 206 çok hoşuma gidiyor ama sanayiden çıkmaz diyorlar 206 için.Çok masraflı ve sorunlu olduğunu söylediler.Masraf işlerine çok para ayıramam malu... Mesaja git »
20-21 bin TL'ye öğrenciye araç tavsiyesi konusunu başlattı (3 gün önce)
Merhaba sayın dh halkı.Araba isinden anlamam isi bilene sormak istedim.Sağa sola gitmeye,okula,arkadaşların yanina gitmek için kullanacağım bir araç a... Mesaja git »
TS2 Sıralama tahmini yapıyorum! Gelin sözelciler :D başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ygs 4 180K Türkçe 32.50 Sosyal 25.25 Mat 4.25 Edebiyat 32 Coğ1 12 Tarih 23 Coğ2 6 Felsefe 14 Obp:72.02 Kaç bin gelir hocam ?... Mesaja git »
Putin Türkiye'ye boyun eğdi başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu nasıl haber lan ahaahahaha... Mesaja git »
Arkadaşları

FakeGörünümlüAdmin

Deniz1903TR
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Türk Telekom
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.250