Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
karakoyunn
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi11 Ocak ****
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 35
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
bu hikayeyi internette buldum ve kendimce bazi onemli yerlere youtubedan videolari bularak ekledim. harika oldu cunku gercekten 3. oyun tamda kratosun... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Teşekkürler alpererez ve insane1907... Mesaja git »
★★★ PLAYSTATİON®4 OYUNCULAR KULÜBÜ (ANA KONU) ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Merhaba plus bittikten sonra yenilemezsek ve belli süre sonra tekrar Plus alırsak daha önceki plus üyelikle bedava alınan oyunlar tekrar oynanabilir m... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
SATILDI Oyun Adı: HORIZON ZERO DAWN Pri-Sec: Çift hak Alındığı Ülke: TR Fiyat: 125TL SATILDI İletişim: PM Ödeme: Havale-Eft ... Mesaja git »
Gözükmeyen Başlık başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
evet bendede ayni durum. https://forum.donanimhaber.com/b-font-color-f00-ps4-dijital-oyun-kardeslik-satis-takas-grubu-satilik-ilanlar-font-b--10981... Mesaja git »
HORIZON ZERO DAWN CIFT HAK 130TL başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
guncel... Mesaja git »
Horizon Zero Dawn | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
[spoiler=9622762939]hadesin insanlari dunya icin tehdit olarak algilamasinin bir hata durumu veya sobeck ve takimi tarafindan yanlis yazilmis bir kod ... Mesaja git »
SATILDI ÜRÜN HARİKA DURUMDA VATAN BİLGİSAYARDAN ALINDI. 2350₺ İSTİYORUM FİYAT OLARAK. LÜTFEN TEK SATIŞ İÇİN MESAJ ATMAYIN, TEK FİYATLARI KI... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
SATILIK Oyun Adı: HORIZON ZERO DAWN Pri-Sec: Çift hak Alındığı Ülke: TR Fiyat: 125TL İletişim: PM Ödeme: Havale-Eft - Mail, gi... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Oyun adı: HORIZON ZERO DAWN Pri-Sec: CIFT HAK Fiyat: 130 İletişim: PM Store: TR Ödeme: GARANTI email adresi ve gizli sorusu ile satilacak... Mesaja git »
Arkadaşları

IcemanTURK

nietzsche

explorerAA

soldierofforce

onnsnl

Sierra 117

anlyldrmm

teakin55
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK DARK SOULS III
Alıcı: marshallah
Tarih: 22 Nisan 2017; 16:57:13
Yorum
Son derece güvenilir arkadaş. Her daim sorunsuz alışveriş. Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: HORIZON ZERO DAWN CIFT HAK 130TL
Alıcı: Hock Hover
Tarih: 20 Nisan 2017; 12:08:08
Yorum
gayet güvenilir dürüst birisi, ps4 oyunlarını aldıgı fıyattan yukarı satmaya calısanlardan degil, gerçek kardeşlik alışveriş yapabileceğiniz birisi, tekrar alışveriş için teşekürler
Genel Puan

Ürün: SATILDI Watch Dogs 2 ve FIFA17
Alıcı: berkaysonat
Tarih: 18 Nisan 2017; 14:14:17
Yorum
gayet hızlı ve güvenilir bir satıcı
Genel Puan

Ürün: Red Dead Redemption çift hak 40₺
Alıcı: chimarea
Tarih: 18 Nisan 2017; 14:09:09
Yorum
Sorunsuz satıcı.
Genel Puan

Ürün: OLYMPUS OM-D E-M5 1000TL
Alıcı: eyozgurluk
Tarih: 18 Nisan 2017; 14:06:44
Yorum
Sorunsuz bir alışveriş, tertemiz ürün. Güvenilir bir arkadaş teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: i5-4670k,MSI Z87-G45anakart,R9 280 3GB,SSD,22INC SAMSUNG EKRAN, Klavye SATILDI
Alıcı: IcemanTURK
Tarih: 18 Nisan 2017; 14:01:14
Yorum
Sağolsun arabaya kadar taşımama bile yardım etti.Güvenilir satıcı.Olumsuz bir durum yaşamadım.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistemim
Otomobil
Opel
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
World of Warcraft
Burning Crusade terk
Steam
karakoyunn
Xbox Live GamerTag
karakoyunn
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102