Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scienly
Gerçek Adisa karadurmus
KonumKayseri, Kocasinan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lyon'u Geçeriz (Napoli-Benfica nere Lyon nere?) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Fransız takımları evlerinde oldukça güçlüler. Bayide izledim ben kurayı adam 5 atarız diyor. Şu beşiktaşlılar bi kendini kandırmasın. Roma eskisi kada... Mesaja git »
Anında Büyük Hediyeli Yarışma (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
http://testyourvocab.com/result?user=8140475... Mesaja git »
Son harften ingilizce kelime turetme oyunu başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Nursery... Mesaja git »
3 Adet Rastgele Steam Kodu Çekilişi [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Powerbank için tavsiye ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Siteden kod ile orjinalliğini görebiliyorsunuz. Evet orjinal... Mesaja git »
Arabalı erkeğe, kızların bakış açısı nasıl başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kıza göre değişir bence, ruhu yollu para yemeyi seven bisürü kız düşürürsün. Öyle şeylerde gözü olmayan saf sevgi arayanlar için 2 tl bilete vermek y... Mesaja git »
Bir ayakkabıya maksimum ne kadar verirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ayakkabının komidine bıraktığı paraya bağlı... Mesaja git »
yatakta yemelik başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu kadar el yıkamama derdindeysen eldivenle ye en azından bir kısmını yeniden listeye alırsın kardeş... Mesaja git »
Başlıktaki Kingston HyperX Cloud 2 66€ muhabbeti nedir arkadaşlar anlayamadım bi... Mesaja git »
Arkadaşları

oosuny
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MSİ GX703BE-081TR

AMD QUAD CORE A10-5750M 2.5GHZ UP TO 3.5GHZ | AMD RADEON™ HD 8970M GDDR5 256 BİT | MATRİX DİSPLAY TECHNOLOGY | COOLER BOOSTER | SOUND BLASTER CİNEMA AUDİO BOOST | KİLLER GAMİNG NETWORK
KEYBOARD BY STEELERİES | 17.3" FULL HD 1920x1080 ANTİ GLARE | 16GB DDR3 1600MHZ (2 x 8GB) | 1TB 7200RPM HDD + 128 GB SSD | BLU-RAY COMBO SÜRÜCÜ | MSİ GAMİNG MOUSE | WİNDOWS 8 64-BİT | CREATİVE T6160 5+1 SPEAKER

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102