Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scienly
Gerçek Adisa karadurmus
KonumKayseri, Kocasinan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 29 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hem Bedelli Askerlik Gelsin Hem KYK Borçları Silinsin başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ödeyenlerin bayağı zoruna gitmiş sanırım, yenilerin ödememe ihtimalinin oluşu Biride dava açarım falan demiş. Biz 300 alıyorduk şimdi 450 alıyorlar d... Mesaja git »
8 Plus vs X düşünceleriniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Değerli yorum için teşekkürler... Mesaja git »
8 Plus vs X düşünceleriniz ? konusunu başlattı (3 ay önce)
İyi forumlar herkese, yeni telefon arayışındayım ve bu iki seçenek arasındayım. Siz olsanız tercihinizi hangi taraftan yana kullanırdınız ? Daha güzel... Mesaja git »
MULTINET NAKITE CEVIREN YERLER ANKARA başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Telefon seçimi için yardımcı olur musunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Önceki cevabımda açıkladım hocam. 3800 e de garantisiz var güneydoğuda. 4200 e garantili dediklerim ise malum sitede bolca mevcut zaten.... Mesaja git »
Telefon seçimi için yardımcı olur musunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam sordum soruşturdum, altın karşılığında alıyorlarmış fiyatın uygunluğu o yüzdenmiş. Kapalı kutu cihaz ama bende bilemedim.... Mesaja git »
Telefon seçimi için yardımcı olur musunuz ? konusunu başlattı (4 ay önce)
İyi forumlar herkese. 2.5 senenin sonunda z3c cihazım ömrünü doldurmuş durumda. Yeni telefon arayışına düştüm. Absürt fiyatlar dışında herşeye bakıyor... Mesaja git »
Ekmekler Minnacık Olmuş SSli (%25lik boyut küçültmesi) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Ankaradayım bende ama henüz o küçülmeyi göremedim hocam. Afiyet fırın vasıtasıyla geliyor bizim aldığımız esnafa. Umarım küçülmeden devam eder... Mesaja git »
Unutamadıgınız tadı damagınızda kalan oyunlar var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Gerek kurmamızı sağladığı arkadaşlıklar gerekse kilometrelerce öteden güvenmeyi öğreten, oynarken eğlendiren sinir stres sahibi yapmayan, yardımlaşmay... Mesaja git »
ANKARA DA MULTINETİ NAKITE ÇEVİRECEK YER ARANIYOR başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
310 ve katları şeklinde mutlineti karttan çekmek suretiyle nakite çevirecek kişi/mekan arıyorum... Mesaja git »
Arkadaşları

oosuny
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MSİ GX703BE-081TR

AMD QUAD CORE A10-5750M 2.5GHZ UP TO 3.5GHZ | AMD RADEON™ HD 8970M GDDR5 256 BİT | MATRİX DİSPLAY TECHNOLOGY | COOLER BOOSTER | SOUND BLASTER CİNEMA AUDİO BOOST | KİLLER GAMİNG NETWORK
KEYBOARD BY STEELERİES | 17.3" FULL HD 1920x1080 ANTİ GLARE | 16GB DDR3 1600MHZ (2 x 8GB) | 1TB 7200RPM HDD + 128 GB SSD | BLU-RAY COMBO SÜRÜCÜ | MSİ GAMİNG MOUSE | WİNDOWS 8 64-BİT | CREATİVE T6160 5+1 SPEAKER

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063