Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scienly
Gerçek Adisa karadurmus
KonumKayseri, Kocasinan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kullandığınız telefon modeli nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
z3 compact çıktığından beri... Mesaja git »
2017 Tatil Fırsatları ve F/P oteller başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Forumdaşlar 6-8 mayıs için kız arkadaşımla antalyada otel bakıyoruz max 600 650 tl herşey dahil. Ets de bir çok otel var ama daha önce gitmedim hiçbir... Mesaja git »
Araba için en sevdiğiniz renk(ler)? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Dolomit metalik kahverengi + e250 tadından yenmiyor... Mesaja git »
Sizin Babanizdami Böyle başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sürebildigine inanıyorsan yakın çevrede bir kaç tur atmak için izinsiz al, aldığın yere yada uygun bir yere koy. Sonra söyle babana şuraya gittim geld... Mesaja git »
Arabasıyla yanlayan birini görünce ne diyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güzel yapana "helal len" , 1.0 motoruyla gitmeyen arabayla hava atmaya çalışıp afallayanlara da tipini kullanacağın arabayı .. diyorum... Mesaja git »
Kaç Tane Ayakkabınız Var ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2 bot 2 günlük 2 spor 3 casual Halısahalar kramponlar dahilse 3 tanede futbol ayakkabısı ... Mesaja git »
Talisman*Passat*Mondeo*Yeni insignia*SuperB başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mondeo alır geçerdim... Mesaja git »
Lyon'u Geçeriz (Napoli-Benfica nere Lyon nere?) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fransız takımları evlerinde oldukça güçlüler. Bayide izledim ben kurayı adam 5 atarız diyor. Şu beşiktaşlılar bi kendini kandırmasın. Roma eskisi kada... Mesaja git »
Anında Büyük Hediyeli Yarışma (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
http://testyourvocab.com/result?user=8140475... Mesaja git »
Son harften ingilizce kelime turetme oyunu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Nursery... Mesaja git »
Arkadaşları

oosuny
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
MSİ GX703BE-081TR

AMD QUAD CORE A10-5750M 2.5GHZ UP TO 3.5GHZ | AMD RADEON™ HD 8970M GDDR5 256 BİT | MATRİX DİSPLAY TECHNOLOGY | COOLER BOOSTER | SOUND BLASTER CİNEMA AUDİO BOOST | KİLLER GAMİNG NETWORK
KEYBOARD BY STEELERİES | 17.3" FULL HD 1920x1080 ANTİ GLARE | 16GB DDR3 1600MHZ (2 x 8GB) | 1TB 7200RPM HDD + 128 GB SSD | BLU-RAY COMBO SÜRÜCÜ | MSİ GAMİNG MOUSE | WİNDOWS 8 64-BİT | CREATİVE T6160 5+1 SPEAKER

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.094