Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BayCicik
Gerçek AdÖzer Cicik
Doğum Tarihi14 Mayıs 1990
KonumAntalya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Aralık 2012
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Oyun: The Bunker Psn: Türkiye Hak: Çift Fiyat: 15 Lira Güncel Fiyat: 89 Lira Aldığım Fiyat: 22 Lira Dip Fiyat: 15 Lira *Hesabı ben açtım, istediğiniz ... Mesaja git »
Apple iCloud da Bulduğum Açık & Ardından Başıma Gelenler [Güncellendi] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Merhaba arkadaşlar, Apple'ın tarihindeki büyük açıklardan birini keşfetmem ve bunun devamında gelişen olayları 1. ağızdan sizlerle paylaşmak isted... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Oyun: Titanfall 2 -SATILDI- Psn: Türkiye Hak: Çift Fiyat: 20 Lira Güncel Fiyat: 239 Lira Aldığım Fiyat: 27 Lira Dip Fiyat: 22 Lira *Hesabı ben açtım, ... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
İngiltere psn'den gift card ile 250 liraya alabilirsiniz.... Mesaja git »
SHADOW OF THE TOMB RAIDER | PlayStation 4/Pro (2018) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (14 gün önce)
Güncelleme: Resmi duyuru yapıldı. Trailer Nisan ayında yayınlanacak. Sızan diğer detaylara göre serinin final oyunu Shadow of the Tomb Raider. Çıkış t... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Teşekkür ederim hızlı cevap için. BF5 ile Shadow Of The Tomb Raider arasında kaldım.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Hocam yöntemi anlattığınız mesajdaki tarihten bugüne kadar oyun aldınız mı hiç? Hala sorunsuz alınabiliyor mu?... Mesaja git »
RESIDENT EVIL 2 REMAKE (ANA KONU) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
Capcom, Resident Evil 2 remake'in "Resident Evil 2" olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC için 25 Ocak 2019'da çıkacağını duyurdu. İl... Mesaja git »
DAYS GONE |PS4 ANA KONU| 26 NİSAN 2019|TÜRKÇE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
E3 2017 kapsamında gerçekleşen Sony konferansında Days Gone'dan yeni bir oynanış videosu gösterildi. Bend Studio tarafından geliştirilen Days Gone... Mesaja git »
ANTHEM | 22 Şubat başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
-Craft malzemeleri Coin (oyun içi para) ile satın alınabiliyor ama haftalık bir sınırı var. Shard (gerçek para) ile craft malzemesi alınamayacak. -For... Mesaja git »
Arkadaşları

Leprikon

MEPHlSTO

tyfn85

Uncy

kalamar01

profugur
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Psn: BayCicik

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113