Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RoyalSalute
Gerçek AdAtsushi Miyazaki
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
MeslekDenizcilik Sektörü
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 79
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Tırıvırı ile avlanmanın cezası ne kadar ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
birçok farklı örneği var keşke caydırıcı yüksek meblalarda olsa fakat 50-200 tl arası yanında buldukları başka ekipmanlarada bağlı olarak ceza kesiyor... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
16-17 eylül yada 23-24 eylül İstanbul - Trabzon gidiş dönüş uçak bileti arıyorum, gidiş sabah saatleri dönüş akşam saatleri olursa iyi olur.... Mesaja git »
2 Ayda 10 kilo verdim Göğüslerim sarktı Ssli. Ne yapmalıyım ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
korse kullanabilirsin, fitnessta göğüs sıkıştırma hareketlerini bol bol yap sarkması normal fakat hala göğüs uçların yağlı, akşamları şınav çek benim ... Mesaja git »
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine Toniq konusunu başlattı (bir ay önce)
iki gün önce aldığım parfüm birkaç fıs sıkıldıktan sonra dolapta yerini aldı , takas İSTANBUL içi düşünülebilir. Satış nedenim kokusu biraz keskin ge... Mesaja git »
GearBest ilk alışverişim ve ağır Fail başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
anker bluetoth kulaklıgı kullanıyorum bende hep iphoneda kullandım çok memnundum dün bisikletle cıkarken iphoneun şarjı az olduğu için ilk kez android... Mesaja git »
SODEXO/MULTINET NAKITE CEVIRME başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
sodexo kullanıyorum bildiğim kadarıyla zaten çok yüksek kesintisi var %25den aşağı yapacak adam olacağını sanmıyorum... Mesaja git »
tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
hocam merhaba, yüzüğe daha var fakat hediye maksatlı kolye çeşitleriniz var mıdır? ilk sayfada set olarak görseller mevcut ama fiyat olarak baya aşıyo... Mesaja git »
Evet arkadaslar ne esc falanda hicbirsey islemiyor malesef sürekli olarak döngü icinde mavi ekran yiyor makina su anda. Basına gelen yada cozumu bilen... Mesaja git »
Dolandırıldım. Siz de mağdur olmayın. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
parayı babasından alacaksan bilgisayarıda fatih döviz dediği yani babasına götürüp vereceksin 7000tl'lik pcyi terziye bırakıp 5dk mesafedeki babasında... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum geçen yıl aldığımız anker mefta olmak üzere. Taotronics linki var ilk sayada kargo vs. 35 dolara geliyor değer m... Mesaja git »
Arkadaşları

SIKILHAN

Onimaru.

babadol

omersirket
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Logitech G930 7.1 Kulaklık
Alıcı: Dragon16
Tarih: 27 Ağustos 2014; 12:21:24
Yorum
Gayet güzel ve hızlı bir alışveriş oldu güvenilir bir arkadaş kulaklık dediğindende temiz çıktı
İmza
\( •_•)_†
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Huawei
Takım
Beşiktaş
LOL
Rammus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125