Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
RoyalSalute
Gerçek AdAtsushi Miyazaki
Doğum Tarihi14 Ağustos ****
MeslekDenizcilik Sektörü
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 79
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi Spor Bluetooth Kulaklık İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
kulaklık bugün elime geçti, daha önce amazondan anker'in bluetooth kulaklığını kullanıyordum. 1 şarkı açtım sesi arttırmaya çalışıyorum baktım sonda ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Teşekkürler şuan 15 dolara xiaomi alınabiliyor indirim var taotronic 25$ + kargo olunca sanırım xiaomi alacağım bozulursada içim acımza en azından. Te... Mesaja git »
Yeni Xiaomi Mijia 4K Aksiyon Kamerası İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
güzel fakat neden mini dediklerini anlayamadım goprodan hatırı sayılır kalın ve büyük duruyor.... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
bluetooth kulaklığım bozuldu yeni bir şey denemek istiyorum sizce taotronics mi xiaomi bluetooth kulaklık mı alsam daha iyi deneyenler var mı aranızda... Mesaja git »
Gearbest'te 10 Xiaomi ürününde Donanımhaber'e özel indirim! başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
2 dh için indirimli ürünü eklediğimizde ayrı ayrı indirim kodunu girebiliyor muyuz?... Mesaja git »
ENPARA Aylık 3 SİNEMA Bileti 14,99 TL (Sinemia içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
arkadaşlar illa kartın gelmesini mi beklememiz gerekiyor? Thora gitmeyi düşünüyordum paketi alsam mobil uygulama ile sinemaya giremiyor muyum?... Mesaja git »
Arkadaşlar kurallarda mesela kitapyurdu diyor sadece kitap yurdu vs. yerden alınan kitap demiyor, mesela elektronik birşey alsak yinede %50yi alabilec... Mesaja git »
>> ekşideki çılgın ifşa böyle yapıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
adam 20 liralık ilaç hakkında yazdığı entry'den yakalanmış ya lan... Mesaja git »
AMAZON İNDİRİME GİREN SAATLER BAŞLIĞI 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
amazon 2.elde satan birini gördüm bi konus istersen... Mesaja git »
Beşiktaş Kombine ve Bilet Devretme [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Stad civarındayım, 100tl civarına bilet devretmek isteyen olursa özelden yada 0 507 732 22 64'ten ulaşsın.... Mesaja git »
Arkadaşları

SIKILHAN

Onimaru.

babadol

omersirket
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Logitech G930 7.1 Kulaklık
Alıcı: Dragon16
Tarih: 27 Ağustos 2014; 12:21:24
Yorum
Gayet güzel ve hızlı bir alışveriş oldu güvenilir bir arkadaş kulaklık dediğindende temiz çıktı
İmza
\( •_•)_†
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Huawei
Takım
Beşiktaş
LOL
Rammus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.139