Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
descartes79
Gerçek AdRene Descartes
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2004
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FLASH DISK TEST BAŞLIĞI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
AsRock Z77 Pro3 anakartın USB 2.0 bağlantısını kullanarak yaptığım test sonuçlarıdır. Windows dosya sistemi görüntülerini de gerçek sonuç görülebilsin... Mesaja git »
İstanbul Maltepe E5'teki Gold mağazasından aldım kardeş. Dün ellerinde 5 adet gözüküyordu depodan çıkardılar. İlk sorduğumda elimizde yok demişlerdi. ... Mesaja git »
http://imageshack.us/a/img4/8930/knx2.jpg GOLD 'dan bugün (09/09/2013) 61 TL'ye aldım. USB 3.0 Testi. Anakart : AsRock Z77 Pro 3 http:... Mesaja git »
bursa - istanbul bisiklet turu ( tek - gittim,geldim ) [ss'li] başlıklı konuya yorum yazdı (6 yıl önce)
Bir de güzergâhın haritasını wikimapia ile çizip paylaşırsan harika olur :)... Mesaja git »
creative sound blaster 5.1 vx kulaklık sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
evet bu ses kartı bende de var ve kulaklıktan çıkan ses çok zayıf.... Mesaja git »
hatırladığım tek bi sahnesi var bu filmin adını bulabilirmisiniz başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Kötü Ruh (Poltergeist). Ama bahsettiğin sahne serinin hangi filmindeydi hatırlayamadım. :=)... Mesaja git »
Bu artışın IE varsayılan arama motorunun Bing olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. ... Mesaja git »
AMD&ATI Kullananlar Topluluğu başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
beni de ekleyin Sapphire HD 5850 :)... Mesaja git »
: ASUS A6V??? Tavsiye edilir mi??? başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Ne zamandır foruma girmiyordum. Şimdi yeni gelen arkadaşlara ve eski kullanıcılara referans olması açısından bu notebook hakkındaki görüşlerimi yaşadı... Mesaja git »
: PIRANHA AQUA X TYPE USB & KART OKUYUCULU DVD/DIVX OYNATICI INCELEMESİ başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Çok değerli bilgiler.. teşekkür ederiz.... Mesaja git »
Arkadaşları

Process64
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
ISS
Smile
Notebook
Asus
Hakkında
[Dizüstü: Asus A6V]
[Masaüstü: AMD Sempron 2000+, 512 MB Kingston DDR 533 Mhz, 80 GB Samsung SATA, 19" HYUNDAI, Pioneer DVD-ROM]
[Ağ: INCA Wireless Router]
[Kodak CX4230]
[Next CI-5500]

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078