Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
serkan1216
Gerçek AdSerkan Erkmen
Konumİstanbul,Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2004
2. el mesaj sayısı: 309
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hocam resimler acilmiyor duzeltirseniz guzel olur . Bu arada lens kirli olabilir gozluk bezi ile silin isik bozulmalari duzelir diye tahmin ediyorum ... Mesaja git »
★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
6t nin sar degerleri yuksek degilmi sizce . Daha dogrusu sunu merak ediyorum . Telefon hep cebimizde duracak veya oyu n vs oynanacak yada nette sorf e... Mesaja git »
2017 LG B7 ve C7 OLED TV KULLANICILARI başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
benim tv de bazen kumandanın imleci çıkıyor bazen kumanda duruken masada vs bu neden oluyordur _... Mesaja git »
24 haziran gecesi sevinç naraları atanlar şimdi ne slgonlar atar olmuşlar. özellikle Esenyurttan konvoy halinde Beylikdüzüne nispet yapanlar üzgünüm a... Mesaja git »
Gece low light fotograf cekimi ve video cekimi en iyi telefon başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Evet baska fikirleri olan yokmu ornek vs paylasabilceek ?... Mesaja git »
Gece low light fotograf cekimi ve video cekimi en iyi telefon başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Hocam ben youtubeden genel olarak izledim biraz karsilastirma . Gece cekimlerinde low light vs olarak izledim s9 plus 6t ve p20pro seklinde biraz ye... Mesaja git »
Gece low light fotograf cekimi ve video cekimi en iyi telefon başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
6t o kadar iyo degil inceledigim kadari ile hocam. Ben oppo rx17pro ya bakiyorum suan ama onunda islemecisi dusuk fiyati yuksek... Mesaja git »
GENEL SAĞLIK SİGORTASI ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Gss diger adi . Genel sagma sistemi . . Ya bu sisteme nasil hala dur diyen cikmiyor. Bu yonetime tokat atma vakti geldi . Secimlerde gss madurlari gu... Mesaja git »
Gece low light fotograf cekimi ve video cekimi en iyi telefon başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hocam bulabilrseniz bana da haber verirseniz sevinirim bu tarz bir cihazi... Mesaja git »
Mate 20 pro butcemi asiyor biraz... Mesaja git »
Arkadaşları

notrino

añgelus

JaSoN_

mehmet328

apozin

s.h.a.

devasaldost

BayKedi

died34
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: e8400 sistem satıldı
Alıcı: özlünet
Tarih: 25 Şubat 2015; 18:16:13
Yorum
sorunsuz alışveriş.
Genel Puan

Ürün: fakir tost makinesi sorunsuz ucuz
Alıcı: mtnckr
Tarih: 10 Aralık 2014; 18:11:07
Yorum
Alışverişin tüm aşamaları sorunsuzdu. Teşekkürler Serkan.
Genel Puan

Ürün: satilik 2x1 GB ddr2 667 MHz kingston temiz ram bellek
Alıcı: tonimotto
Tarih: 14 Kasım 2014; 16:36:41
Yorum
Hızlı kargo , sıkıntısız ürün ilgili satıcı.
Genel Puan

Ürün: satilik intel i5 2500k garantili işlemci satildi
Alıcı: VedatGursel
Tarih: 18 Haziran 2014; 20:28:11
Yorum
Genel Puan

Ürün: satildi referans ilan
Alıcı: akcabey
Tarih: 26 Şubat 2014; 2:16:53
Yorum
Serkan bey gayet ilgili canayakın bir arkadaş ben ürünü elden aldım kendisiyle yüz yüze tanışma sohbet etme fırsatımız oldu güvenilir birisi. Ürün dediği gibi sorunsuz çıktı tavsiye edebileceğim birisi kısaca
İmza
G.S.S YE GARABETİNE HAYIR ....

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.188