Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
BÜNYANLI38
Gerçek Adkemal
KonumKayseri, Melikgazi
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 271
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Axess limit dusurmeme taahhütune chippara başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
4000 den 1000 e düşürün dedim 90 tl verdi sanırım her 1000 tl ye 30 tl vermekte.... Mesaja git »
Axess limit dusurmeme taahhütune chippara başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Axess 4442525 aracılığıyla kredi kartınızın limitini dusurmek istediğinizi belirtiyorsunuz onlarda size altı ay kapatmama ve limit dusurmeme işlemine... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Ben denedim alamadım fakat kasadaki bayan, personel kartı ve money bonusla hergün dondurma alabildiğini söyledi nasıl bir sistem ben anlamadım.... Mesaja git »
Axess 300/30 Chippara (22-23 Nisan) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Kayıt olmak için KEYİF yazıp 4566’ya gönderin veya "Kampanyaya Katıl" butonuna tıklayıp kaydolun. Kampanya detayları: Kampanya 22-... Mesaja git »
ELEKTRONİK ALTIN HAVALESİ-TAKSİTLE ALTIN-PUAN KULLANIM başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Kapalıçarşıdaki toptan ve perakende altın alım satım firmamıza ait E TİCARET sitemiz açılmıştır. Garanti Bankasi altın hesabından yarım saat içerisi... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sifreli aldı.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Arkadasim money bonusla dun magum almisti bugun yine aldi ve dustu, ben daha once almadigim oreo yu aldim , birde magnum demedim düşmedi.... Mesaja git »
biometrik fotoğraf 18 adet 20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
kendi telefonumla çekip mediamarkta çıkartılmış fotoğraflı kimliğim geldi sıra çocuklarınkinde.... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
28 ocak başvuru kimlik bugün geldi.... Mesaja git »
Algida ile #YazBaşlasın (2017) GÜNCELLENDİ !! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Nogger Oreo alınır Boom Cornet Magnum kodlarından biri verilir.... Mesaja git »
Arkadaşları

Dragon Fighter

legendim

adoremobilya
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.125