Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bullseye_F16
Gerçek AdBurak
Doğum Tarihi16 Aralık ****
MeslekMCSE+S ~ Cisco CCNA R&S ~ C# ~ CEH
İlgi AlanlarıSimulasyonlar, havacılık, fotograf
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2004
2. el mesaj sayısı: 82
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
EVGA GTX 1070 FTW Oyun Testleri ~ (Kingdom Come Deliverance Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Ryse Son of Rome eklendi... Mesaja git »
EVGA GTX 1070 FTW Oyun Testleri ~ (Kingdom Come Deliverance Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Güncel Batman Arkham Knight 2K Bechmark eklendi... Mesaja git »
EVGA GTX 1070 FTW Oyun Testleri ~ (Kingdom Come Deliverance Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Deus Ex Mankind Divided eklendi... Mesaja git »
Kingdom Come: Deliverance (Çıktı!) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
İşte bu şekilde sorunlu bir halde başyapıt olamıyor ne yazık ki! Neden çünkü fps dalgalanmaları oyun keyfini baltalıyor. Mevzu 30-60-300 fps değil. St... Mesaja git »
Kingdom Come: Deliverance (Çıktı!) [PC ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
1070'i ağlattı resmen. Ama şöyle de bir durum var fps dropları çok fazla. Sürekli 40-50 fps olsa neyse de 20-25 lere düşüyor bazen. Sağlam bir yam... Mesaja git »
Bios Şifre Bilmiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Notebook'un altındaki kapağı çıkarttığında genelde aşağıya eklediğim fotoğraftaki gibi bir pil göreceksin. Bu bios pilinin kablosunu anakarttan çıkart... Mesaja git »
oyunlarda HDD kaynaklı takılmalar başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Benim sistemimde 1 oyun ssd ye kurulu gerisi normal 7200 rpm sata diskte. Bu tür bir durumla hiç karşılaşmadım. Hdd arızası olabilir. Yazılımsal olabi... Mesaja git »
ip ve pc gizleme başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Emin olmamakla birlikte sonuçta modeme fiziksel bir makine bağlanıyor. Bunu modemden gizleyemezsin sanırım. Sadece adını değiştirebilirsin diye düşünü... Mesaja git »
EVGA GTX 1070 FTW Oyun Testleri ~ (Kingdom Come Deliverance Eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Kingdom Come Deliverance eklendi... Mesaja git »
Falcon BMS 4.32 (Çıktı) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
VR kullanmıyorum TrackIR 5 adında bir aparat ile etrafıma bakıyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

qrsad53

LEON-X
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
B.U.L.L.S.E.Y.E
INTEL i5 4670K 4.00 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ EVGA GTX 1070 FTW 8 GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 250 GB 840 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.228