Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Bullseye_F16
Gerçek AdBurak
Doğum Tarihi16 Aralık ****
MeslekCisco CCNA R&S
İlgi AlanlarıSimulasyonlar, havacılık, fotograf
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Ağustos 2004
2. el mesaj sayısı: 81
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oyunun içinde bunları görebildiğimiz bir bölüm mevcut mu?... Mesaja git »
Ben de onu soruyorum işte.... Mesaja git »
Ben de 880 gözüküyor. Yapmadığım yarış mı var ki ... Mesaja git »
Yapmaya bile gerek yok. Ben yarışa girdim çıktım verdi Porsche'yi https://img.donanimhaber.com/upfiles/14315/891fd3d0-6ad9-44c0-8fda-5a8801fd960b.... Mesaja git »
Biraz önce denedim fps dropları oluyor yine. Stabil değil. Ekran kartı sürücüm güncel değil ama. Üşeniyorum güncellemeye ... Mesaja git »
Superonline - Mayıs 2017 AKK'sız Abonelere Gelen Teklifler Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Ben 99 TL ödüyorum 25/5 Mbit AKK'sız. Sitelerinde gezerken aynı paket 89 TL olarak gördüm. Aradım taahhütü 2 yıl daha uzatarak bu tarifeye geçtim. 1 y... Mesaja git »
bootmgr image is corrupt the system cannot boot hatası başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Biraz hortlatmış gibi olacağım ama bootrec /fixboot ve bootrec /fixmbr komutları şu an yarım günlük işten kurtardı beni. Teşekkürler ... Mesaja git »
FAN TEMİZLİĞİ VE MACUN DEĞİŞİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Gördüğüm kadarı ile alt kapağı çıkartınca soğutucu blok direkt karşınıza çıkıyor. Bazı notebooklar cidden zor. Benim eski Packard Bell'i temizlemek iç... Mesaja git »
FAN TEMİZLİĞİ VE MACUN DEĞİŞİMİ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
İşlem ücretini bilmem fakat youtube dan videolara bakıp siz de kolayca halledebilirsiniz.... Mesaja git »
Arkadaşları

qrsad53

LEON-X
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
B.U.L.L.S.E.Y.E
INTEL i5 4670K 4.20 GHz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ EVGA GTX 1070 FTW ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 1600Mhz ~ SAMSUNG 250 GB 840 EVO SATA 3.0 SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATA1TY 750W 80 ~ COOLER MASTER SEIDON 120M ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.188