Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metal37
Gerçek Adabdurrahim
Doğum Tarihi15 Ocak ****
Meslekörtmen
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hyundai/Kia araçlarında LPG kaynaklı subap erimesi başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
2 haftadır hergün gerek netten, gerek yüzyüze, ulaşabildiğim tüm kaynaklardan Hyundai/Kia Euro5 motorlarda LPG sonrası subap erime konusunu araştırıy... Mesaja git »
İX35 LPG hakkın da... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
İX 35 konu başlığı altında LPG konusu kaynayıp gidiyor ve defalarca aynı sorularla muhattap olmak zorunda kalınıyor, İX35 LPG uygulaması yeni bir kon... Mesaja git »
LLUMAR CAM FİLMİ - ORAGUARD KAPUT KORUMA başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Merhaba, hyundai ix35 aracım var,arkalar orjinal karartmalı bu yüzden ön sağ ve sola cam filmi uygulaması yaptırmak istiyorum,tahminimce en açık olanı... Mesaja git »
DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Öncelikle herkese selamlar, 2012 model style plus bir araç alarak aranıza katıldım. Kullanma kılavuzuna bakıp göremediğim bazı hususları size s... Mesaja git »
Epson L382 Tarayıcı + Fotokopi Mürekkep Tanklı nasıl? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kenarlıksız baskı modelin yeni versiyonu olan l386 da varmış.ben l365 te alamadım maalesef.... Mesaja git »
DH HYUNDAI ...ix35... KULÜBÜ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
İşte yeni ix35 Tasarım ix35 tamamen Avrupalı tüketicilerin beklentileri doğrultusunda tasarlanmış. Yeni model Hyundai’nin Rüsselsheim-Almanya’d... Mesaja git »
Skoda Kodiaq Ana Konu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Otoparkta gezinirken denk geldim kodiaq tanıtılmış sanırım. Motor seçenekleri olarak Yeni Kodiaq şimdilik 1.4 TSI, 2.0 TSI ve 2.0 TDI motor... Mesaja git »
Yeni Tucson LPG/LDI konusu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Arkadaslar artik araclarimizi almaya ve LPG revizyonu ile ilgili arastirmalara basladik, forumdaki ana konuda Tucson alinir mi, dizele fazla verilirmi... Mesaja git »
EPSON YAZICI RESET PROGRAMALRI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
EPSON PX660 PX720WD PX820WD L100 L200 L800 YAZILIMALRI GELMİŞTİR ÜÇRESİZ OLARAK VERİLMEK TEDİR BİLGİLERİNİZE ELİMİZDE OLAN TÜM YAZILIMALRI SERVİSİMİZD... Mesaja git »
EPSON L365 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
EPSON L365 FOTOKOPİ, TARAYICI, Wi-Fi MÜREKKEP TANKLI YAZICI(C11CE54401) Bu yazıcıyı kullanan var mı arkadaşlar? Tavsiye eder misiniz? Bunun harici... Mesaja git »
Arkadaşları

cfiliz

empire_loups
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.063