Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metal37
Gerçek Adabdurrahim
Doğum Tarihi15 Ocak ****
Meslekörtmen
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Şubat 2006
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
A119 Araç Kamerası incelemesi 2016 Model 60 Fps !! Kapasitörlü ZAPALS 74$ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir sa. önce)
Evet belkide dünyada en çok tercih edilen kameramız en sonunda yeni modeli ile karşımızda !! Özellikle çok güçlü olan Novatek96660 chipseti ile geldi ... Mesaja git »
Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası (73 $) Süper Model başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Bu kamerayı USB Micro portundan bağlayıp çalıştırabilen oldu mu? Ben bağladım, kapanıp açılıyor alet.... Mesaja git »
Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası (73 $) Süper Model başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Tüm Detaylar Video'da izleyelim Satin alma ve indirim kodu için Youtube incelemenin altındaki Linki kullanabilirsiniz. Satin al... Mesaja git »
Smarnoo S1 Çift Kameralı Araç Kamerası (73 $) Süper Model başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
satıyorsan alayım hemen..... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ekran koruyucudan bahsetmiyorum, hani telefonun ekranında ve arka tarafında olur ya, üzerinde yazılar etikeyler falan vardır, telefon çizilmesin diye,... Mesaja git »
Huawei P9/P9 Plus ANA KONUSU (Android 7.0 Nougat Geldi) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba,mate 8 kullanıcısı olarak eşime de p9 ithalat garantili aldım. Gg dan gezegen bilişimden.Içinden hızlı şarj adaptörü çıkmadı halbuki mate8 de ... Mesaja git »
60 bin lira parası olan adam suv araba almak istemesi? başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Başta tereddüt yaşayıp gözünü karartarak yeni ix35 almış biri olarak çok memnunum, donanım zenginliği,konfor vs çok memnun kalırsınız.... Mesaja git »
YENİ SSANGYONG TİVOLİ "XLV" ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Ben de 4 ay önce bir bakayım dedim ank. Şahsuvaroğlunda, ilgi alaka denen şey yok, bir bezmişlik ,alakasızlık..Bir de videolarda şöyle dolu böyle dolu... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bilmediğinden yazıyorum, c7pro ve c7 arasında ön cam 16, küçülk bir işlemci farkı dışında pek bir şey göremedim aradaki 100/200tl fark için. Benim ... Mesaja git »
Samsung C7 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu ürünü gg dan 100 puan yada hepsiburada dan 75 tl puan avantajıyla almak istiyorum.Hangi satıcıları tavsiye edersiniz. Birde benim farkettiğim 32... Mesaja git »
Arkadaşları

cfiliz

empire_loups
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172