Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ustegmen
Gerçek AdYunus Emre Görgülü
Doğum Tarihi12 Eylül 1993
MeslekÖğrenci
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 25
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2007-2011 arası kredi çekenler tazminat davası açıp iade alabilirsiniz başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Arkadaşlar 2007 ve 2011 arası bankadan kredi çekenler için bankalar faizi yanlış hesaplamış.Haberlerde gördüm ,iade almak için tüketici mahkemesinde d... Mesaja git »
'-_-' ~ Gerçek Kahve Keyfi ~ '-_-' başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Kahve tiryakileri burada toplanıyoruz. - Kahve'nin nasıl yapılacağı - Kahve adabı - Neden filtre kahve granül kahveye tercih edilmeli? - K... Mesaja git »
BKM Express Mobilden bankalara ücretsiz anında para gönderin başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
https://bkmexpress.com.tr/cepten-para-gonder.bkm BKM Express uygulamasına e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapın. Para göndermek istedi... Mesaja git »
Caribou Cafe 1 TL ve Altı Maliyetli Kahve İçme Yöntemi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Starbucks'tan bu sene baya faydalandık lakin bu olay kampanya adıyla mı geçiyordu yoksa müşteri memnuniyeti adına mı yapıyorlardı?... Mesaja git »
Carrefoursa 15 liralık alıma spalding basketbol topu (bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bugün, sormak için attığım maile gelen cevap... Mesaja git »
Carrefoursa 15 liralık alıma spalding basketbol topu (bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kupon falan göremedim ben hocam sadece açılan sayfada ödülünüz profilinizde belirttiğiniz adresinize yollanacaktır yazıyor. Kupondan kasıt basketbol t... Mesaja git »
Carrefoursa 15 liralık alıma spalding basketbol topu (bitti) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Stok hala var beyler yardırın... Mesaja git »
• Kampanya, 16.05.2017 – 26.05.2017 tarihleri arasında www.dr.com.tr ‘den yapılacak alışverişlerde geçerlidir. • BKM Express ile tek seferde yapılaca... Mesaja git »
Fiat Servis Kampanyası Mayıs 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Hocam Renault'un muayene öncesi ücretsiz kontrol adında kampanyası vardı hala var mı bilmiyorum geçen ay aracımı götürdüm faydalanmak için.Kampanyanı... Mesaja git »
SİLİNSİN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
MAALESEF İSTASYON ÜÇKAĞIDA BAŞLADI ARTIK TOROJET SATILMIYOR NORMAL MAZOTA GEÇMİŞLER HALA TOROJET AMBLEMİ VAR [:\-] KONU KAPANABİLİR... Mesaja git »
Arkadaşları

AmericanDeltaSoldier

İbrahim Özdiş
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Karanlıktaysan gölgen bile seni yalnız bırakır.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
iPhone
Notebook
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109