Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
einsteinz
Gerçek Adcemal gökhan yeniay
Doğum Tarihi22 Haziran 1981
KonumKocaeli,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 27
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Quadcore 2GB 16GB Android Smart TV Box Kodi IPTV Netflix başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
[b]Quadcore 2GB 16GB Android Smart TV Box Kodi IPTV Netflix Android Smart TV Box HDMI yoluyla Lcd-Led TV'nize bağlanarak komple Smart TV dene... Mesaja git »
MESAJI OLAN HERKESE 50 TL VERİYORUM (SADECE SAATLER KALDI) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kardeşim inşallah sana çıkar, temiz kalbin yeter. Çıkarsa da bir kuruş bile istemiyorum.... Mesaja git »
p.m.... Mesaja git »
Referans ilanı (Teclast Tbook 10 64GB) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Mükemmel bir satıcı. Sattığı malın arkasında duran ve sorulan sorulara usanmadan cevap veren güzel bir insan. Gönderdiği kargonun bile takibi için bil... Mesaja git »
M8S plus android TV box başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Uygulama wifi üzerinden çalışıyor. Kablolu bağlantıyı nedense kabul etmiyor.... Mesaja git »
Fenerbahçe - Monaco | Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu | 1.Maç başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Tebrikler Fenerbahçe, inşallah kazasız ikinci maçıda alırsanız bu sene 2 takımımızda inşallah Şampiyonlar liginde en nihayet oynar. Banamı öyle geldi ... Mesaja git »
M8S plus android TV box başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Evet bugün dediğiniz gibi yaptım.... Mesaja git »
M8S plus android TV box başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Kendi playerında bir türlü ac3 sesli filmleri sesli izleyemedim, kodi içerisinde sorunsuz izlenebiliyor. Logitech f710 kablosuz gamepadi tanıtamadım (... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] ★★ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
SAMSUNG GALAXY NOTE 3 ANA KONUSUNA HOŞGELDİNİZ Fotoğraf Teknikleri [/sima... Mesaja git »
Lenovo Yoga 500 kullanan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Ben kesinlikle bilgisayarı hiç kötülemedim. Çok beğenerek 2. defa aynı ürünü aldım. Çeşitli firmalarda da R90 seri numaralı ürünlerde aynı hataların... Mesaja git »
Arkadaşları

lavaboo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Nissan
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Klima
Vaillant

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078