Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
addwork
Gerçek AdFatih Bektaş
Doğum Tarihi23 Temmuz ****
MeslekUser Interface Designer
KonumKocaeli,Darıca
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 99
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hepsiburada baonline optik Güneş gözlüklerinde %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Ürünler güncel ürünler değil. Tahminim 2014-2015 yıllarının ürünleri olduğu yönünde. Gözlüğün kodunu doğru yazarsanız yabancı kaynaklarda da bulabilir... Mesaja git »
Hepsiburada baonline optik Güneş gözlüklerinde %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
0212 909 3253 telefon numaraları. Gerekli bilgiyi kendileri iletir diye düşünüyorum.... Mesaja git »
Hepsiburada baonline optik Güneş gözlüklerinde %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Evet, buradan aldım.... Mesaja git »
Gsstore 50GSLira başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Zorunlu değil. Sadece imza alabilirsin.... Mesaja git »
Hepsiburada baonline optik Güneş gözlüklerinde %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Kutusunun fotoğrafı var mı? Ferre kutusu nasıl merak ettim.... Mesaja git »
Hepsiburada baonline optik Güneş gözlüklerinde %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Gözlüğün kutusundan Marcolin'e ait belge ve seri numarası çıkıyor. Çok takılırsan benim gibi İtalya'yı arayıp ürünü sorgulatırsın. Ayrıca Tom Fo... Mesaja git »
Hepsiburada baonline optik Güneş gözlüklerinde %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Bu forumda nedendir bilmiyorum ama sürekli bir orijinal sohbeti dönüyor. :) Faturalı, garanti belgeli, seri numaralı ürün. Ürünün orijinal olduğuna... Mesaja git »
Evet, ben de aynı şeyi söylüyorum.... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Benim aldığım saatin Çin'de üretimi yok ve aldığım ürünün seri numarasını merkezinden kontrol ettirdim. Fakat sen sahte diyorsan kesinlikle sahtedir.... Mesaja git »
Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Saat&Saat'den 1.700 TL verip aldığım saati pil değişimi için mağazasına götürdüm. "Ben bu ürünü 300 TL'ye aldım pili bitti, hem pilin... Mesaja git »
Arkadaşları

timurlenk96
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Silinebilir...
Alıcı: kpt_kagan
Tarih: 26 Şubat 2014; 17:06:52
Yorum
satıcı hakkında en ufak bir şüpheniz olmasın dürüst güvenilir bir satıcı.. kargo bir sorunluydu aras kargo sıkıntılı bir firma evde olmadığım için gelmişler bulamamışlar not bile bırakmamışlar halbuki kapı komşuma bırakılmasını istemiştim onay vermişlerdi fakat onuda yapmamışlar..
Genel Puan

Ürün: Silinebilir...
Alıcı: hsngencer
Tarih: 12 Şubat 2014; 13:58:45
Yorum
iyi bir alışverişti.ilgili satıcı .cekinmeden alışveriş edebilirsiniz.sadece aras kargo ya 11 tl odedim.minnacık bişey icin.arkadaşın hatırı olmasa almıycaktım kargodan urunu.
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır.
Alıcı: sniper
Tarih: 10 Şubat 2014; 12:40:46
Yorum
kendisinden ram aldım.ilgili bi arkadaş.sorun yaşamadık.teşekkürler.
Genel Puan

Alıcı: haku
Tarih: 10 Şubat 2014; 12:37:01
Yorum
güzel bir alışveriş oldu. teşekkür ederim
Genel Puan

Alıcı: arbiter
Tarih: 10 Şubat 2014; 12:33:59
Yorum
teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.250