Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
roxcyx
Gerçek AdRoxy
Konumİstanbul, Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Forumdaki yavaşlık (Sayın yöneticiler açıklama bekliyoruz) başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
DH Kasmasi diye bir terim var benim hayatimda, arada bir kullnırım.... Mesaja git »
Motorcuya bilerek çarpan taksici başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ama onun kaskında kamerası vardır, kuralları o koyar.... Mesaja git »
Atatürk e hakaret eden 15 gün yattı habercilik yapana 25 yıl. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Devlet sırrını ortaya çıkarmak habercilik mi oluyor ?... Mesaja git »
Smurf hesap dediğin sadece 30 levellik hesap mı ? Yani içinde ekstra açık hero kostüm vs. var mı ? Direk 30 level hesap bu kadar para ediyor mu?... Mesaja git »
Bügün derecelide ilk defa feedledim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bide aramda feedleyip "nolcak yea aram burası" diyen gerizekalılar var. Biz oyuna keyif almak ve kazanmak için girioyoruz. Sen niye giriyosun? Amaç ne... Mesaja git »
Yaz okulu için Eskişehir'de öğrenci evi arıyoruz. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güncell... Mesaja git »
Yaz okulu için Eskişehir'de öğrenci evi arıyoruz. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Güncelll... Mesaja git »
Yaz okulu için Eskişehir'de öğrenci evi arıyoruz. konusunu başlattı (bir ay önce)
3 arkadaş yaz okulu için Eskişehir'e gidecez. Bikaç ev baktık fakat, hiçbiri bu kadar süre için kiralamıyor. Öğrenci evinde olup memleketine dönecek o... Mesaja git »
Yaz okulu için Eskişehir'de öğrenci evi arıyoruz. konusunu başlattı (bir ay önce)
3 arkadaş yaz okulu için Eskişehir'e gidecez. Bikaç ev baktık fakat, hiçbiri bu kadar süre için kiralamıyor. Öğrenci evinde olup memleketine dönec... Mesaja git »
Malumunuz ts maçında deplasman seyircisi alınmayacak, benim ts passolig kartım var, şimdi fenerbahçe passolig kart çıkartsam, fb-ts maçına girebilir m... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.063