Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
roxcyx
Gerçek AdRoxy
Konumİstanbul, Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşını tanımak istiyorsan borç ver, ya da borçlan başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Aynen o dediğin gibi, istesem onu rencide etmiş gibi olacağımdan isteyemiyorum bitürlü. Karşımdaki insan borcunu bilmeli. Parası olmasa hiç sıkıntı de... Mesaja git »
Arkadaşını tanımak istiyorsan borç ver, ya da borçlan başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Henüz daha yüzyüze konuşmadık, bikaç gündür sanki haklıymışta hakkına çökmüşüm gibi tuhaf triplerde. Bişe dese direk yüzüne söyliycem zaten. Param da ... Mesaja git »
Bu takımı taşıyabilir miydim? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Oyun 30dk olmuş. Zaten karşıda yasuo varsa 30dkdan sonra direk alt f4 çek. 0/10 gidip 30dkdan sonra oyun taşıyan çok yasuo gördüm. + desteksiz oynamış... Mesaja git »
Param var, üstelik durumu da benden daha iyi. Benden iyi durumu olup bana 5 ay borç takıyor, biz borçlanınca hemen istiyor. Zaten işte böyle olunca ne... Mesaja git »
Olay kısaca şöyle oldu, arkadaşımın bana 300tl borcu vardı yaklaşık 5 aylık borç. 1 kere bile ver diye hatırlatmadım çünkü ne zaman istemeyi düşünsem ... Mesaja git »
Arkadaşlarınıza verdiğiniz borçları alabiliyor musunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Belki anlamadığınız noktalar var, 100lira falan bana koymasa tabiki lafı bile olmaz. Ama benim de durumum iyi değil, hatta onların durumu benden daha ... Mesaja git »
(1.duruşma yapıldı)TheHighLife tarafından dolandırıldım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ah berk ah değdi mi 140 lira için siciline böyle bir suç işlettiğine. Şimdi 140bin lira versen o suçu sildiremezsin ordan.... Mesaja git »
Arkadaşlarınıza verdiğiniz borçları alabiliyor musunuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şöyle bişey de var arkadaşımın durumu benden daha iyi ama kendisinin bir geliri yok, ailesinden para alıyor. Ben aylık ortalama 800-1000lira ek gelir ... Mesaja git »
Genelde arkadaşlarım arasında parası en çok olan benim, hiçbirinde kredi kartı yok bişe alınacaksa ben alıyorum, sonra paralarını veriyorlar. Geçen se... Mesaja git »
PermaBan euw Olacak iş deil başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Küfür eden bannlanıyor da ettirene hiç bişey olmuyor. Her geçen gün oyuncu kaybetmeye devam ediyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.063