Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
roxcyx
Gerçek AdRoxy
Konumİstanbul, Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşım tecil bozdurmuştu, kasımda askere gidecekti ama şuan hakkınızda sınıflandırma yoktur yazıyor. Bilgisi olan var mı ? Alınmadı mı bu dönem ?... Mesaja git »
Dereceli oyunda adam giriyor 2-3defa ölünce umudu kesip çıkıyor oyundan, sonra haliyle yeniliyoruz tabi. Herkesten aynı puan gidiyor, bu saçmalık deği... Mesaja git »
LoL zeka gerektiriyor mu? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
2 kule alabilme imkanı varken 1 chogathın peşine koşup ölen 3 kişiden sonra bu oyuna olan inancımı yitirdim.... Mesaja git »
Farklı yayın açtığımda önceki yayının başlığından devam ediyor, başlık değiştirme yeri gelmiyor, 1-2 kere geldi ama nasıl geldi bilmiyorum. Standart a... Mesaja git »
Zedin abartılan bir balon olması başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Zed ve Kata sorakanın 1 e skiline pert :/... Mesaja git »
LOL Açarmı ?? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Oynamasına oynarda hiçbir keyif alamazsın, donar kasar, seni hertürlü geri düşürür.... Mesaja git »
LOL Oynamaya Başlayacaklar Veya Smurf Kasacaklar Baksın başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Sürekli heroları öğrenmek için smurf hesap kasıyorum, öyle insanlar geliyorki bazen düşünüyorum yapay zeka dedikleri şey bu heralde. Adama oynamayı bi... Mesaja git »
Soraka vs Janna başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Janna 2 kere oynadım 2win aldım. Son 1 haftada Soraka ws Janna 3 kere karşılaştık 3ünde de win aldım. Bana yine soraka daha iyi ve daha kolay gibi ge... Mesaja git »
Soraka vs Janna konusunu başlattı (18 gün önce)
Bence soraka hertürlü önde basıyor. Soraka oynuyorum hem jannadan daha kolay hemde haritaya daha hakim. Bottan toptaki adama heal basıp kill aldırabil... Mesaja git »
LOL 30 LeveL Unranked Hesap konusunu başlattı (19 gün önce)
Hesap kendim kastığım hesaptır, daha önce bann vs. falan yememiştir. Bot vs. programla kasılmamıştır. Kendimi geliştirmek için açmıştım. Hedefe ulaştı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.064