Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
panacotta35
Gerçek AdErdem Çetin
Doğum Tarihi27 Temmuz 1994
Meslekİnşaat Müh. Öğrencisi
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dursun ÖZBEK'in KALKANI İgor TUDOR! başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Kalkan değil son kurşunu Tudor.Eğer başarılı olursa ben getirdim direttim tuttu dicek.Eğer başarısız olursa (ki olcaklar) Tudor'u kovup suçu ona atcak... Mesaja git »
Konoplyanka yı destekleme ve bekleme merkezi başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Sne gittiyse bu adamın kiralanması lazım harbiden anca taraftarın sinirini böyle alırlar.4-3-3 e döncek gibi Tudor.Adettendir bi kadro da ben yapıyım ... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Semih satılcak diyolar belki bi piyango çıkar ya Semih giderse 1 tane daha stoper alınır Acerbi olmasa bile orta halli bi stoper iş görür.... Mesaja git »
Hocam ben kadroda ilk 11 e en önce Muslera sonra Sne yi yazan adamdım ama yine abuk sabuk transferlerle Sne yi izlemek istemiyorum.Gitmesi daha hayırl... Mesaja git »
Dünya yıldızı olsun veya olmasın aldığı ücret+verilecek 5m bonservisi göz önüne alınca satmak daha mantıklı değil mi şimdi?... Mesaja git »
Belhanda gelirse sne gider heralde.5 milyon bonservis konusuluyor sne için sanmıyorum o kadar vereceklerini ama madem bruma podolski gitti sne de gits... Mesaja git »
FIFA Ultimate Team [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yahu adamlar paso üstüme kosup topu alıyor hemen.Ben de savunma yapcam diye uğraşıyorum futta kumanda ayarlarını nasıl yapmalıyız yok mu bunun bi vide... Mesaja git »
Chedjou Başakşehire başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1m euro verseydik rotasyonda kullansaydık keşke.Hayırlı olsun bize çok maç kaybettirmişliği var.Ayağı düzgün fizikli oyuncu onun dışında sıkıntılı bi ... Mesaja git »
3 olma şansımız varmı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Adana'ya teşvik gider mi beyler ne düsünüyorsunuz bu konuda? Teşvik yasak değil sanırım artık... Mesaja git »
Tudor yerine Neden Okan Buruk'u almıyonuz. Akhisar coştu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Galatasaray deneme tahtası değil kendini kanıtlamış teknik direktör lazım bize... Mesaja git »
Arkadaşları

Elder Wand
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
LOL
Tristana
Dünyadan Futbol
FC Barcelona

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.084