Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Psman
Gerçek AdPS Man
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Boyko'nun geçen yılki performansını izledin mi? Tolga, fabri kötü kaleci ama boyko'nun yanında neuer gibi kalıyorlar. Ben fabrinin kalede kalm... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Rene Adler, Mainz'e bedelsiz gitmiş. Keşke biz alsaydık. Debuchy'e transfer teklifi yapmışız diyorlar, Beck gidici o zaman.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Foruma iyi bari geçen seneki gibi gol yemiyoruz yazmaya girmiştim, arkada spiker bağırdı Negredo'nun turşusunu kursun artık şenol hoca.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
sözde tineri biz çekiyoruz, hiç durmadan oğuzhan 50 milyon geyiği yapıyorlar ama bir haftadır kafa bırakmadılar: yok elenmeseler uefa'yı alırlarmı... Mesaja git »
Bahçeme ayçiçeği ekmem yasakmış ! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Benim bildiğim kadarıyla seninki benimkini bozuyor gibi bir şey olmaz. Devlet tohumluk ayçiçeğinin nerelere ekileceğini,kotasını,iznini veriyor. Yani ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Vida için Gs devrede deniliyor. 10 milyona gider artık... Mesaja git »
Öğrenci Belgem Gözükmüyor başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben de gelmiyor hocam. E devlette de görünmüyor bugün saat 3te verdim, yarın girerler mi ki? Öğrenci belgesi ve no aldım ama şifre vermediler. E kayıt... Mesaja git »
Haftaya Puan Farkını 5 Yapalım Paniklesinler başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu sene şampiyonluk güz yağmurlarıyla kutlanacak... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yahu hani bu Gsliler bizi rakipten saymıyordu? Lafa gelince öyle ama bir galibiyet aldınız ipini koparan buraya geliyor. Bu kadar korkmanıza gerek yok... Mesaja git »
Antalya maçında kötüydük.. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Yeni transferler takıma çok geç katıldı, biraz sabır. Daha hiçbiri adepte olamadı takıma. Medel, Lens ve Negredo forma giymeye başlayınca her şey deği... Mesaja git »
Arkadaşları

Onurchik

Kara Ruhlu Nöker

onnline

Gungor42

Themistokles

Beşiktaş

Smudge2103

Çaylanan Adam

FurkanCbn

Mılenyum-Gözü
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hakkında
.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.367