Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Psman
Gerçek AdPS Man
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 8 dk. önce
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 dk. önce)
Hocam ne haksızlığı, girdiği pozisyonlarda topa bile vuramadı, kondisyon eksikliği o kadar net görülüyor ki...... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Devre arası muhakkak bir 10 numara alınması gerekiyor. Quaresma ile de en kısa zamanda yolların ayrılması lazım, aynı şeyi defalarca yaptı ama artık t... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Basında yazdığına göre sözleşmesi Temmuz'da biten oyuncuya 10 milyon verecekmiş fikret bey Bunlar ne içiyor yahu?... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Gs taraftarı fena tutuştu, dünden beri rakibimiz göztepe iyi oldu felan yazıyorlar bjk forumuna Bu arada Gs'nin Başakşehir'den puan alabilece... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Ben Başakşehir'in Gs'yi yeneceğini düşünüyorum. Vodafone Park'taki maça GS ile aynı puanda çıkacağız büyük ihtimalle, asıl sıkıntı Başakşehir olacak y... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Talisca yerine Tolgay neden oynamıyor? Geçen sene harika performans sergilemişti 10 numara'da. Hoca madem bu sisteme devam edecek Tolgay 1 numaralı is... Mesaja git »
Türk Telekom 4 mpbs'ye sabitlediler. Max Ne Kadar Alırım? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Daha bugün bağlandı hocam, bağladıklarında 15-20 dk 8'di sonradan düştü.... Mesaja git »
Türk Telekom 4 mpbs'ye sabitlediler. Max Ne Kadar Alırım? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sorma hocam rezillik, bunu bulduğumu şükreder hale geldim, kaç haftadır uğraşıyorum sonunda boş port bulduk da bağlattık. Superonline, Turknet hepsine... Mesaja git »
6'ya çekti müşteri hizmetleri ama 8'e aldırtayım mı?... Mesaja git »
Bunlar mı hocam? Aradım biraz daha iyileştirdiler ama.... Mesaja git »
Arkadaşları

Onurchik

Ochikonde

onnline

Gungor42

Themistokles

Beşiktaş

Smudge2103

Çaylanan Adam

FurkanCbn

Mılenyum-Gözü
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"sıkıca tutuyorum kendimi şehre karışmaktan alıkoymaya"
Hakkında
.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.156