Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Psman
Gerçek AdPS Man
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Dediğim gibi bu kadro çok kötü zaten, gereken transferleri yapmayan yönetim değişmeli ve Şenol Güneş derhal başkan yapılmalıdır.... Mesaja git »
Samet Aybaba'nın 3. yaptığı kadrodan kötüydü yani? --- Neyse Şenol hocamdan özür dileriz eline Pepe Adriano Gökhan Quaresma Babel gibi adamları ... Mesaja git »
Adam doğru söylüyor Şenol Güneş'e kızmayın. Sezon başından beri süregelen başarısızlığı ben üstleniyorum, bana kızın. Tarihimizin en iyi kadrosunu Uef... Mesaja git »
Şenol Güneş abi kredi abi Talisca len 25 milyon len takımın önceliği 10 numara değil len... Mesaja git »
Onu da söyledim, abartıyorsunuz dedim Sergio Ramos muamelesi yapıyordu burda herkes, futbol cahili kaynıyor forum. Hayatında izlemediği adamın Tosic&#... Mesaja git »
Devre arası yollar ayrılmalıydı, böyle olacağı belliydi. Lig bitti Bayerne de eleniriz, geçmiş olsun.... Mesaja git »
Eski Basım Kitap Alınır mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben bilhassa eski kitap alıyorum. Yeni çevirilerin dilleri çok yavan kalıyor. Hem kelime dağarcığınız gelişir, hem Türkçe'nin artık rastalayamadığımız... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Pardon hocam, "Deji" yazmıştım aslında ama telefon düzeltmiş, kusura bakmayın Aslında ben de biraz takıntılıyım, başında olmadığım zamanlar telefo... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 2 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Hocam bu Deli gibi yan sanayi pillerin patlama riski oluyor mu? Bir sıkıntı yaratır mı? Malum eski telefonların orijinal pilini bulmak zor.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sahada Beşiktaş'ımız için gördü o kartları. Sonuna kadar canını dişine taktı aslan parçası. Sen takımı üst üste 2 sene şampiyon yap gruptan yenilgisiz... Mesaja git »
Arkadaşları

Onurchik

Ochikonde

onnline

Gungor42

Themistokles

Beşiktaş

Smudge2103

Çaylanan Adam

FurkanCbn

Mılenyum-Gözü
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"sıkıca tutuyorum kendimi şehre karışmaktan alıkoymaya"
Hakkında
.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.172