Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Psman
Gerçek AdPS Man
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Bu arada Fenerbahçe'ye Avrupa kupalarına katılabileceğini bildirmiş Uefa, Galatasaray'ın dosyası da ertelenmiş. 3. olsak bile Cl şansımız olac... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Medyada olayları provokatörler yaptı, Fenerbahçe taraftarının ilgisi yok deniliyor, buraya geliyorum Fb taraftarı, Soldado, josef vs yapılanları savun... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Beni alıntılamazsanız sevinirim, tartışacağım insanın en azından belli bir zeka doygunluğuna, kavrama seviyesine ve terbiyeye sahip olmasını beklerim.... Mesaja git »
Anlamak istemeyene zorla laf anlatacak değilsiniz, Van Persie gibi profesyonel davrandık diyin geçin.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bu ülkede hiç sorumlu olmaz, ya provokasyondur, ya dış mihraktır, ya mizansendir zaten.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Hayır, kaçak cevap veriyor değilim. Size -benimle konuşabilecek tiyniyette, zihni doygunlukta bir insan olduğunuzu düşünmediğimden- "cevap vermiy... Mesaja git »
Dediğim gibi bu üslupta birine cevap veremem. Yaş değil, zihin kabiliyetinden ve terbiyeden bahsediyorum. Tanımadığı insanlara, "uzatma" gibi şeyler y... Mesaja git »
Bir önceki mesajınızdan anladığım kadarıyla normal hayatta benimle konuşmaya muvaffak olamayacak birisiniz; öyleyse ben de, bu platform aracılığıyla b... Mesaja git »
Konuşamazsın, en azından kendine saygın varsa...... Mesaja git »
Arkadaşları

Onurchik

twingonote

Ochikonde

onnline

Gungor42

Themistokles

Beşiktaş

Smudge2103

Çaylanan Adam

FurkanCbn

Mılenyum-Gözü

Codysmpsn
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"sıkıca tutuyorum kendimi şehre karışmaktan alıkoymaya"
Hakkında
.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.167