Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Babanın.Oğlu.Kemal
Gerçek AdMustafa ILERI
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 102
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 29 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sistem Toplandı Emeği Geçenlere Teşekkürler başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Yani hocam ne kadar pahalı da olsa intel her zaman inteldir. Fiyatina göre aldığın verim konusunda her zaman fiyat insanı üzüyor ancak amd karşısında ... Mesaja git »
Sistem Toplandı Emeği Geçenlere Teşekkürler başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Çok teşekkür ederim daha iyisi sizlerin olsun. Şuan tüm parayı sistemin kolay kolay değişmesini istemediğim parçalara yatırdığım için ekran kartına bü... Mesaja git »
Yeni Corollalar Piyasada Gözükmeye Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Aracın rengi sedefli beyaz mı? En boşta da olsa en güzel rengi seçmişler ???? Bu renk özellikle yeni insginia ve bmw f30 larda inanılmaz güzel gözüküy... Mesaja git »
Sistem Toplandı Emeği Geçenlere Teşekkürler başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sistem tamamlandı emeği geçen herkese teşekkürler.... Mesaja git »
Yeni Corollalar Piyasada Gözükmeye Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Çekemedim hocam ???? ışıkta durdular bi baktım corolla hemen kaldırdım telefonu ama iğrenç bir resim çıktı ortaya ????... Mesaja git »
9700K Tray İşlemcinin Kutuluya oranla bir dezavantajı var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Tahmin ettiğim cevaplar geldi çok teşekkür ederim... Mesaja git »
Yeni Corollalar Piyasada Gözükmeye Başladı konusunu başlattı (3 gün önce)
Kolay kolay toyota sevmezdim bu güne dek ancak sonunda bu araç olmuş diyebildim :)... Mesaja git »
9700K Tray İşlemcinin Kutuluya oranla bir dezavantajı var mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bir grup güruh da diyor ki bu işlemciler casper gibi exper gibi firmaların topluca alıp satamadıkları fazla ürünü piyasaya sürmesi diyor. Açıkçası pek... Mesaja git »
Ankara nova bilgisayar ile görüştüm garantisine aldığınız firma bakar dedi. Ancak kutulu olanlar için penta çizim Boğaziçi gibi distributorlere gider ... Mesaja git »
RTX 2060 Sistem Önerisi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
x470 de iyi bir vrm kalitesi istiyorsanız x470 pro carbon harici bir karta vereceğiniz para çöpe atmak olur. Yerinizde olsam anakart gibi önemli bir p... Mesaja git »
Arkadaşları

Ado

LEON-X

B.M.W

melikulupinar

-10uR-

Hugues de Payen
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: ASUS DC2 2Gb 256Bit GTX 680
Alıcı: STATIC-X
Tarih: 9 Şubat 2017; 16:37:31
Yorum
Kendisi ile bu alışveriş sayesinde tanıştım. Gerçekten sözünün eri mert güvenerek alışveriş yapabileceğiniz birisi. İlanda ne yazıyorsa aynen o geldi. Hızlı kargo ve güzel bir paketleme yapmış. Seni tanıdığıma sevindim Mustafa :)
İmza
CORSAİR OBSIDIAN 500D - NZXT H850 GOLD - I7 9700k - Z390 AORUS PRO - AORUS 2X8 GB 3200 MHZ - Palit Gtx 1060 6G Jet Stream - EVGA CLC 120 AIO - Wd Blue 1 Tb - Samsung 850 Evo 120 Gb - SAMSUNG C24FG73
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Sony
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Steam
https://steamcommunity.com/id/ankgc1910
TV
SHARP
Ses Sistemi
Creative
İşlemci
9700K
Anakart
Z390 AORUS PRO
Sabit Disk
Western Digital BLUE
Modem
Zyxel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.156