Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
stepping
Gerçek Adtolga tosun
Konumİzmir, Konak
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 94
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HTC ONE M9 YURTİÇİ 450 tl konusunu başlattı (2 gün önce)
merhaba ,telefonum yurtiçi , resimlerdeki gibi kozmetikte ufak tefek sıkıntılar var,ekranda kırılmaz cam vardır temizdir, arka tarafta sıkıntısız, alt... Mesaja git »
HTC ONE M9 ANA KONU (5" FHD, S810, 3 GB Ram, 32 GB, 20mp Cam) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
merhaba telefonda android 7.0 yüklü , merak ettiğim bildirim geldiğinde ekran kilidini açmadan görmemiz mümnkün mü ? ekran uyanıyor ama görmek için do... Mesaja git »
XİAOMİ REDMİ NOTE 4 SNAPDRAGON 4GB/64GB - 750>700 TL konusunu başlattı (19 gün önce)
merhaba telefonum çift hat kayıtlı gayet temiz ve sıkıntısızdır. kılıf ve muadil şarj aletiyle verilecektir.resimde gösterdiğim gibi üst köşelerde haf... Mesaja git »
selam arkadaşlar .ben temalardan tema indiremiyorum , resimdeki hatayı alıyorum.hesaplardan eski cihazları kaldırdım ama sıkıntı devam ediyor,başına g... Mesaja git »
ONEPLUS 5 6 GB / 64GB 1600 TL konusunu başlattı (bir ay önce)
merhaba telefonum 10.2017 tarih alımlı, evo garantili kutulu faturalı, çiziksiz vuruksuz tertemiz ve sorunsuzdur. nokta kusuru yoktur. üzerinde androi... Mesaja git »
XİAOMİ Mİ4 370 TL konusunu başlattı (bir ay önce)
merhaba telefonum mi4w modeli 3gb ram 16 gb hafızalı modeldir.ekranda birkaç çizik vardır,kasa tertemizdir.imei kayıtlı bi kaç aydır kullanıyorum, bi ... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar ,geri tuşuyla son kullanılanlar tuşlarının yerlerini değiştirebilir miyiz ? bir türlü alışamadım... Mesaja git »
satıldı konusunu başlattı (4 ay önce)
silinebilir... Mesaja git »
XİAOMİ Mİ5S PLUS 64GB 1000 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
satıldı hocam... Mesaja git »
XİAOMİ Mİ5S PLUS 64GB 1000 TL konusunu başlattı (4 ay önce)
merhaba telefonumun çift hat kayıtlı 9.2.1.0 kararlı sürüm yüklü güncelleme alır sorunsuz yanında blitzpower hızlı şarj aletiyle verilecektir. stabil ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: XİAOMİ REDMİ NOTE 4 SNAPDRAGON 4GB/64GB - 750>700 TL
Alıcı: evlibarkli
Tarih: 6 Haziran 2018; 19:01:17
Yorum
Arkadaş son derece ilgili ve dürüst.sorunsuz alışveriş için teşekkür ediyorum.
Genel Puan

Ürün: LG G2 32 GB 400TL
Alıcı: SeWD@Li
Tarih: 10 Haziran 2016; 9:25:58
Yorum
Arkadaş güvenilir sıkıntısız.
İmza
sweet dreams

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125