Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
macehh5
Gerçek Adokan can
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 47 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Tabaklı / poşetli bütün piliç 20/8 kampanyasına dahil olur mu görselde bütün piliç fotoğrafı yok... Mesaja git »
LİPTON İCE TEA SHELL KAMPANYASI TEKRAR GELDİ.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Benim de silinmiş... Mesaja git »
HB| Çalışma ve Toplantı Koltuğunda İndirim! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
evet düşmüyor acaba gün değişince kampanya bitti mi... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 02.01.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
yattı iş bankası... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bugün money puanlar poda gözükmedi dolayısıyla puanları kullanamadım. Po içindeki mjette puanlar görüldü.Daha önce migrosta kazandığım money puanları ... Mesaja git »
Algida #YazBaşlasın başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
karta yüklü olan dondurmaları hala 3 tane alabiliyor muyuz yoksa 1 tane mi alınıyor.Yani düne göre değişiklik var mı... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [El,Yüz,Vücut Kremlerinde %50 İndirim] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Dove yaş indirimi ile %50 indirim birleşmiyor.Az önced aldım deo sadace % 50 düştü... Mesaja git »
Maximum Kart Kampanyalar (Genel) 02.01.2017 (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
4x100 market akaryakıt kampanyasında 4 alışveriş de akaryakıt olsa kampanyaya katılır mıyız?Kampanya şartlarında açık açık en az bir market ya da akar... Mesaja git »
Migros ta sucuk ta indirim başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Sadece bugün mü geçerli indirim?... Mesaja git »
MİGROS ve Money Club Kart Kampanyaları (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Pazartesi günü 40 tl bayram çıkolatası alışverişi yaptım.Kampanya kartıma tanımlanmamış.Şimdi tanımlattım. 5 Tl money gelir mi yoksa müşteri hizm aram... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.062