Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasandagi68
Gerçek Adseyfullah keser
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Skoda felicia glxi 1.3 hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Slm. Cevap vermek icin Biraz gec oldu ama ..ne yaptınız aldiniz mi araci ? Bende bu araci araştırıyorum biraz borcum var. Borcumu kapattiktan sonra b... Mesaja git »
★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Telefoncular imei atıyor 20 tl ye . Hic uğraşma bence... Mesaja git »
Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
O zaman doğru yoldasin... Mesaja git »
Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Slm arkadaşlar bende esim icin telefonu yeni aldim. Zil sesini nasil ayarlayabilirim. Bide bataryasini çıkaramadım herhangi bir püf noktası var mi?... Mesaja git »
Bajaj KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Pulsarin ve bajaj boxer un facebook sayfalari daha hareketli.bende 1 yıllık boxer kullanicisiyim 10 000 km yaptim... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bazi romlar kapalı sarj olmuyor. Onemli bisey değil. ... Mesaja git »
★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Slm arkadaşlar orjinal s3 4.3 rom kullananlarda donma takilma var mi ? Ben 1 haftadir. Telefonu kullanamiyorum.facebook bile sildim iki kere format at... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S III KULLANICILARI KULUBÜ\\\1000+ ÜYE/// başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Link verir misiniz?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S III KULLANICILARI KULUBÜ\\\1000+ ÜYE/// başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Slm arkadaslar a101 den hi level çift tarafli usb bellek aldim bi türlü telefonu görmüyor pc ye taktım bicimlendirdim gayet iyi calisiyor fakat not 3 ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094