Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasandagi68
Gerçek Adseyfullah keser
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Slm arkadaşlar telde cm 11 yüklü ayarlar menüsü kayboldu hem ekrandan hemde ust bardan deniyorum. Hic bir yerde yok. Marketten ayarlar uygulamasi indi... Mesaja git »
Zengin Olsaydınız Ferrari Alır Mıydınız ? başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ferrari almam çok yere yakın.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Sağol dostum mega yeniye az once gectim 21 tl te 6 gb internet super oldu. Emegine sağlık.... Mesaja git »
Suzuki maruti başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Senin araban skoda favorit dostum al ve keyfine bak. Yakit az parca ucuz.... Mesaja git »
Ne almalıyım acil yardım ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Palio al basit arabadir.seni satarkende uzmez.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
VODAFONE MEVCUT ABONELERE ÖZEL TARİFELER ( DEĞİŞİKLİK OLDUĞUNDA GÜNCELLENECEKTİR) HATTIMA NE KADAR YÜKLERİM VODAFONE NİN YENİ SERVİSİ KOLAYBAKIYE->... Mesaja git »
^^^DH FİAT UNO CLUBU^^^ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
arkadaslar gördüğüm kadarıyla Fiat uno sahiplerinin bir grubu yok burada. ben kurmak istiyorum. gelin uno ile ilgili paylaşımlarımızı buradan y... Mesaja git »
Bayan için araç tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Palio olabilir... Mesaja git »
Skoda felicia glxi 1.3 hakkinda başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Slm. Cevap vermek icin Biraz gec oldu ama ..ne yaptınız aldiniz mi araci ? Bende bu araci araştırıyorum biraz borcum var. Borcumu kapattiktan sonra b... Mesaja git »
★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Telefoncular imei atıyor 20 tl ye . Hic uğraşma bence... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.188