Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasandagi68
Gerçek Adseyfullah keser
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Mega yeni 3gb kullanıyorum. Bildiginiz bi ek internet paketi varmi ? Doldur 3gb benzeri ...... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Slm arkadaşlar doldur paketinden ayda 1 defa mı yararlanabiliyoruz.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben vodafone bayi çalışanlarına sordum sadece yeni hat alanlara ve hattını yeni tasiyanlara yapabiliriz gani xl tarifesini dediler... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Kalsin o zaman. Banada internet yetmiyor malesef. Mega 3 arti doldur 3gb yapıyorum 30 tlye 6 gb kullanıyorum.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Iyi aksamlar arkadaş lar suan mega yeni 3gb tarifesindeyim. Gani xl tarifesine gecmek istiyorum. ayda 35 tl ye 30 gb internet yada 3000 dk veriyor. ... Mesaja git »
★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Samsung j7 yi bi arastir hocam... Mesaja git »
★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Kimse yok mu ?... Mesaja git »
★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaslar s3 e hafiza karti alacagim 256 gb taktim çalıştırdı resim cektim gayet iyi ne dersiniz alayim mi ? Daha sonra sorun acar mi... Mesaja git »
Nasıl ?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY ACE 2 (GT-I8160) [ANA KONU] ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Format attım düzeldi.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078