Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasandagi68
Gerçek Adseyfullah keser
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 16 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Arkadaslar bugün itibari ile faturasız esnek 12 gb 39 tl lik tarifeye geçmiş bulunuyorum. Gerçekten rahatladim. internet bitti bitecek derdi kalmadi ... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Slm ben mega yeni tarifesini kullanıyorum. 3gb internet 600 dk 1000 sms. Vodafone ndan yeni bi teklif geldi 35 tl 3000 dk gani tarifesi .. ne dersini... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Tekrar teşekkür ler kardesim cok isime yaradi bu uygulama.... Mesaja git »
VODAFONE GİZLİ TARİFE VE PAKETLER 2017 [SÜREKLİ GÜNCELLENECEKTİR] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Teşekkürler kardesim bu cok iyi oldu. Vodafone video pass tarifesi ile uyumlumu ? Deneyenler yada bilenler yazarsa cok sevinirim.... Mesaja git »
Slm arkadaslar. Youtube kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Ben video izlerken hep kaliteyi 240p ye yada 140p ye ayarliyorum ama baska bi video ... Mesaja git »
Faturasiz esnek 8 gb 29 tl. Bu tarifeye nasil gecebilirim. Yasim 25 ten büyük ve 1 yıldır vodafonluyum... Mesaja git »
Bayide calisiyorum sordugunuz sorulara elimden geldikce bilgim dahilinde cevap vermeye calisacam. Cepkazan tarifesinin tekrar aktif oldugunu bugun vo... Mesaja git »
Arkadaşlar doldur paketleri bittimi. Vodafone uygulamasında görünmüyor ?... Mesaja git »
Mega yeni 3gb kullanıyorum. Bildiginiz bi ek internet paketi varmi ? Doldur 3gb benzeri ...... Mesaja git »
Slm arkadaşlar doldur paketinden ayda 1 defa mı yararlanabiliyoruz.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.070