Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hasandagi68
Gerçek Adseyfullah keser
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Kasım 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 10 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaslar bugün itibari ile faturasız esnek 12 gb 39 tl lik tarifeye geçmiş bulunuyorum. Gerçekten rahatladim. internet bitti bitecek derdi kalmadi ... Mesaja git »
Slm ben mega yeni tarifesini kullanıyorum. 3gb internet 600 dk 1000 sms. Vodafone ndan yeni bi teklif geldi 35 tl 3000 dk gani tarifesi .. ne dersini... Mesaja git »
Tekrar teşekkür ler kardesim cok isime yaradi bu uygulama.... Mesaja git »
Teşekkürler kardesim bu cok iyi oldu. Vodafone video pass tarifesi ile uyumlumu ? Deneyenler yada bilenler yazarsa cok sevinirim.... Mesaja git »
Slm arkadaslar. Youtube kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Ben video izlerken hep kaliteyi 240p ye yada 140p ye ayarliyorum ama baska bi video ... Mesaja git »
Faturasiz esnek 8 gb 29 tl. Bu tarifeye nasil gecebilirim. Yasim 25 ten büyük ve 1 yıldır vodafonluyum... Mesaja git »
Sınırsız evde iternernet ada 14.99 ₺ den başlayan fiyatlarla siz düşünen hocalarıma isteyen olursa benimle iletişime geçebilirler.. Kurulum uc... Mesaja git »
Arkadaşlar doldur paketleri bittimi. Vodafone uygulamasında görünmüyor ?... Mesaja git »
Mega yeni 3gb kullanıyorum. Bildiginiz bi ek internet paketi varmi ? Doldur 3gb benzeri ...... Mesaja git »
Slm arkadaşlar doldur paketinden ayda 1 defa mı yararlanabiliyoruz.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.158