Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ordan Geçenbay
Gerçek AdErhan Başar
Doğum Tarihi3 Eylül 1979
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 81
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bende ancak aynı romu kullanıyorum ses çok iyi. Sadece radyo ve YouTube da çok verim vermiyor. Zaten YouTube ses kalitesini düşürüyor. Video izliyorsa... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
Şu tinercilere cevap yazmayın kendileri gider. Takımın sorunlarını biz konuşalım tinercileri muhatap almayın.... Mesaja git »
Galatasaray, Volkan Şen'i açıklayamıyor başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Dünkü yasin ve sinanin içinden geçer volkan. İstemiyordum ama dün şunları görünce alınsın diyorum artık.... Mesaja git »
Dünya yıldız Tarık kurtaracak bizi. Bekle bizi Madrid Tarık ve donk ile geliyoruz....... Mesaja git »
Yav he he. Tarık ve donk diyor Allahım sen aklıma mukayyet ol.... Mesaja git »
Onlar oynamazsa kim oynayacak? Donk! Tarık! Umut gündoğan. Çok boş konuşuyor bu forumdakiler.... Mesaja git »
Valla ben o tip bir sorun yaşamadım. Büyük ihtimalle kullanılan rom ile alakalı olabilir. Bazen bir güncelleme geliyor sağlam telefon berbat oluyor. B... Mesaja git »
Silinsin konusunu başlattı (dün)
Silinsin... Mesaja git »
Yazılan 2 işlemciye ait telefonları kullanmış biri olarak söyleyeyim. 1-Mtk li alma.. 2-Mtk li alma 3-Mtk li alma. Bu telefonun en büyük ve h... Mesaja git »
Ali İhsan dan aldim. Hep ondan alıyorum telefonları baya uyguna veriyor archelot ve sefa ya vs oranla.... Mesaja git »
Arkadaşları

WoLWeX

ilhan032

ultralisan

konuşantahta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum 3D gözlük dahil bilet (İstanbul)
Alıcı: arifgul79
Tarih: 2 Nisan 2017; 22:21:35
Yorum
Hizli ve guvenilir ticaret
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum 3D gözlük dahil bilet (İstanbul)
Alıcı: qokhan733x
Tarih: 2 Nisan 2017; 22:19:00
Yorum
6 adet 3d cinemaximum kod alınmıştır.Hızlı iletişim kurduk ve hallettik güvenilir bir kişidir teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Sıfır gibi Gflex 2 Türkiye garantili.(satıldı)
Alıcı: mustafacan34
Tarih: 15 Aralık 2016; 19:00:25
Yorum
Gayet güzel ve keyifli bir alışveriş oldu herkese tavsiye ederim
Genel Puan

Ürün: Sıfır ayarında Mi5s (Satıldı)
Alıcı: ender
Tarih: 15 Aralık 2016; 18:55:50
Yorum
Ordan Geçenbay arkadaşım dürüst bir satıcıdır... cok ilgilidir... Teşekkür ederim.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.223