Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ordan Geçenbay
Gerçek AdErhan Başar
Doğum Tarihi3 Eylül 1979
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 81
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Redmi note 4x sıfır (kayıtsız) 780 TL. konusunu başlattı (6 sa. önce)
Arkadaşlar elimde fazladan sıfır kutusunda ön, arka siyah bir cihaz var. Cihazın imei kaydını yaparım diyen varsa 780 TL ye vereceğim. Global romlu.... Mesaja git »
TURKCELL TÜM KAMPANYALAR - Güncel 12.05.2017 başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Şöyle bol dakikalı ucuz hangi kampanya var? Eşime alacağım biraz internet be sms olsa yeterli. Öncelik dakika >sms>internet şeklinde.... Mesaja git »
Geldi. Benim telefon nedense herkesten önce güncelleme alıyor birkaç güne sizede gelir.... Mesaja git »
Carrefoursa 15 liralık alıma spalding basketbol topu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Alışveriş sırasında mı veriyorlar?Yoksa kargo ile mi?... Mesaja git »
Tam kapatan maalesef bulamadım geçen gün tekrar kırılmaz siparişi verdim Çin den bakalım nasıl çıkacak.... Mesaja git »
Bunlardan almayın. Ayna gibi yansıma yapıyor ve ortasında bir leke oluşuyor zamanla.Zaten plastik gibi birşey tam kırılmaz değil. Ben aldım pişman ol... Mesaja git »
Bütün telefonların bataryası zaman ile güç kaybı yaşar kim yazmış ise kafadan atmış çünkü telefon çıkalı 6 ay olmadı bile.... Mesaja git »
KAMPANYA https://www.facebook.com/groups/xiaomiturkiye/https://i.hizliresim.com/gqmam0.pngForum vasıtasıyla sipariş verenlerin PM gönderip model,öze... Mesaja git »
Elimde kalan son ürünleri uygun fiyata veriyorum. Şeffaf silikon kılıf ve ekran koruyucular. Redmi Pro Redmi Note 4 Mi5 Mi5S Mi5S Plu... Mesaja git »
Sızma Zeytinyağı Hakkında başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Arkadaşları

WoLWeX

ilhan032

ultralisan

konuşantahta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum 3D gözlük dahil bilet (İstanbul)
Alıcı: arifgul79
Tarih: 2 Nisan 2017; 22:21:35
Yorum
Hizli ve guvenilir ticaret
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum 3D gözlük dahil bilet (İstanbul)
Alıcı: qokhan733x
Tarih: 2 Nisan 2017; 22:19:00
Yorum
6 adet 3d cinemaximum kod alınmıştır.Hızlı iletişim kurduk ve hallettik güvenilir bir kişidir teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Sıfır gibi Gflex 2 Türkiye garantili.(satıldı)
Alıcı: mustafacan34
Tarih: 15 Aralık 2016; 19:00:25
Yorum
Gayet güzel ve keyifli bir alışveriş oldu herkese tavsiye ederim
Genel Puan

Ürün: Sıfır ayarında Mi5s (Satıldı)
Alıcı: ender
Tarih: 15 Aralık 2016; 18:55:50
Yorum
Ordan Geçenbay arkadaşım dürüst bir satıcıdır... cok ilgilidir... Teşekkür ederim.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.344