Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Ordan Geçenbay
Gerçek AdErhan Başar
Doğum Tarihi3 Eylül 1979
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 90
Son mesaj tarihi: 5 sa. önce
Son giriş tarihi: 24 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PFDK'dan Fenerbahçe'ye ceza başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Fenerbahçe sahaya su attı diye ceza almıyor, biz Ali Sami Yen de Fenerbahçe maçında sahaya su attık diye 6 maç ceza aldık. Adalete bak.... Mesaja git »
Telefon sıfır kutusunda. Siyah renk. Tek sim kayıtlı. Ekran koruyucu ve kılıf hediye. Tek fiyat pazarlık ve takas teklif etmeyin lutfen. Mecidiyeköy v... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Evet arkadaşlar 1 haftadır cihazı kullanıyorum ve şunu söyleyeyim cihaz harika. Olumsuz olan şey ekran çerçeveleri biraz daha iyi olsaymış harika olur... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Telefon hakkında >derleme numarasına 7 kez tıklayın geliştirici seçenekleri açılacak oradan animasyonları istediğiniz gibi ayarlarınız.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Sahibinden de 1940 TL ye satan var kayıtlı. Donanımhaber de 60 dan fazla referansım var diyor. Bakabilirsiniz.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Xiaominin şu an f/p olarak üst seviye en iyi telefonu mi6 ,bu iyi bir tercih olur.Eğer bütçeniz uygunsa oneplus 5 kesinlikle tavsiye ederim.Yurtdışı ... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Ben kullandım oneplus 5 e geçtiğim için dün sattım. Mi note 2 nin ön-arka kamera, hoparlör, kulaklık çıkışı orta seviyede maalesef. 4100 pil olma... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Benim zaten pek işim olmuyor kamera ile.Size katılıyorum Ois,eis hepsi yapay zaten,nihayetinde adı üstünde imaj sabitleyici, doğal halinde vermiyor. M... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu telefonda ois yok muydu? 2. Videoda görüntü haldur huldur sallanıyor.... Mesaja git »
Sıfır kutusunda Redmi note 4x 4/64 (Helio X20 işlemcili) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Telefon sıfır kutusunda. Siyah renk. Tek sim kayıtlı. Ekran koruyucu ve kılıf hediye. Tek fiyat pazarlık ve takas teklif etmeyin lutfen. Mecidiyeköy v... Mesaja git »
Arkadaşları

WoLWeX

ilhan032

ultralisan

konuşantahta
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Çok temiz G3 beat 300 TL.(SATILDI)
Alıcı: awaqado
Tarih: 17 Ağustos 2017; 12:59:03
Yorum
Her yönüyle memnun kaldığım bir alışveriş oldu..tavsiye ederim
Genel Puan

Ürün: redmi note 4x
Alıcı: The KsM
Tarih: 9 Ağustos 2017; 20:25:21
Yorum
Kendisiyle elden alışverişim oldu çok ilgili ve samimi bir abimdir güven problemi yaşamazsınız. :)
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum 3D gözlük dahil bilet (İstanbul)
Alıcı: arifgul79
Tarih: 2 Nisan 2017; 22:21:35
Yorum
Hizli ve guvenilir ticaret
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum 3D gözlük dahil bilet (İstanbul)
Alıcı: qokhan733x
Tarih: 2 Nisan 2017; 22:19:00
Yorum
6 adet 3d cinemaximum kod alınmıştır.Hızlı iletişim kurduk ve hallettik güvenilir bir kişidir teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Sıfır gibi Gflex 2 Türkiye garantili.(satıldı)
Alıcı: mustafacan34
Tarih: 15 Aralık 2016; 19:00:25
Yorum
Gayet güzel ve keyifli bir alışveriş oldu herkese tavsiye ederim
Genel Puan

Ürün: Sıfır ayarında Mi5s (Satıldı)
Alıcı: ender
Tarih: 15 Aralık 2016; 18:55:50
Yorum
Ordan Geçenbay arkadaşım dürüst bir satıcıdır... cok ilgilidir... Teşekkür ederim.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.207