Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
srhn10
Gerçek Adserhan *****
KonumBalıkesir, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 23
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları16
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Eşimi kaybettim kansere yenildik! başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
ALLAH rahmet eylesin... Mesaja git »
DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
oynamak isteyenler ekleyebilir arkadaslar yardimcida olurum gorevlerde psn serhann_tr 519 lightim.... Mesaja git »
DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Oneride bulunacak kadar bilgili degilim ustadim :) warlock oynuyorum ben.eklersen birlikte oynayabiliriz... Mesaja git »
DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Psn serhann_tr aktif olarak oynuyorum 339 lightim bende oynayabiliriz eklersen :)... Mesaja git »
Bende 26 levelim 296 powerim suanda aktif oynuyorum aktif bir clanda bende yer almak isterim :)... Mesaja git »
Cok tesekkur ederim satin aldik ek paketleri arkadasimin hesabindan indiremiyorum direk kuruldu yaziyor benim hesabimda hazir mi suan acaba... Mesaja git »
Arkadaslar arkadasimla genisletme paketini alacagiz dlc 1 ve 2 yi iki hesaptada kullanabiliyor muyuz acaba ben arkadasimin hesabini ana hesap yapip ge... Mesaja git »
Arkadaslar 12 levelim.ana gorevler sanirim bitti ama farm bolgesine gidemiyorum gorevim var o bolgede removed the world hatasi aliyorum her defasinda ... Mesaja git »
Cevap: Migrosta sandvicler 1 alana 1 bedava başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Degisiyor 8,90 a da 9,90 a da var Tanesi 5 tl civarina geliyor yani gayet doyurucu sandvicler... Mesaja git »
top spin 4 hesabı alınır ACİL konusunu başlattı (8 ay önce)
arkadaşlar evet playstation 3 için top spin almak istiyorum lakin storede neden yok sebebini bilen var mı illaki kutulumu almak zorundayım? psn hes... Mesaja git »
Arkadaşları

gun

Retro1903

sabotaj06

GurcellOnline

Proob

Hakkan034

Guest-D9BF17209

sostoyevski

guest324

tamehliyetsiz

Vallex

ahmet.

valley4891_sony

Berkayra

memokan12

Thanatos_1905
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK TOMB RAIDER DEFINITIVE EDITION CIFT HAK
Alıcı: Domatore
Tarih: 5 Aralık 2016; 14:10:41
Yorum
Ödemeyi attıktan sonra hızlı bi şekilde bilgileri yolladı güvenilir ve hızlı bır alısverişti tesekkurler :)
Genel Puan

Ürün: fifa 16 referansi
Alıcı: vogast
Tarih: 21 Aralık 2015; 2:13:56
Yorum
10 numara 5 yildiz alis veris tesekkurler...
Genel Puan

Ürün: army of the two devil cartel referansı
Alıcı: Sarısin
Tarih: 20 Aralık 2015; 17:47:24
Yorum
oyun indi tesekkur ederim
Genel Puan

Ürün: gta 5 referans
Alıcı: halil_Sav
Tarih: 17 Aralık 2015; 1:29:41
Yorum
YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.110