Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
skywalker06
Gerçek AdDeniz
Doğum Tarihi14 Temmuz 1990
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıBilgisayar,Teknoloji,Müzik,Sinema
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Bende kullanamıyorum uygulamada sorun var sandım arada yine girmediği oluyordu çünkü demek bu yüzdenmiş.... Mesaja git »
HTC One X10 resmiyet kazandı başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Motorola aynısını 200-250 dolara satıyorlar.... Mesaja git »
Windows Vista için yolun sonu geldi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Çift çekirdekli 1.5gb ramli 512mb ekran kartlı bir laptobumda vista vardı diablo 2 bile oynarken fps çakılıyordu windows 7 çıkınca bir yükledim bilgis... Mesaja git »
Samsung Galaxy S8 ön siparişleri rekor kırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Güzel telefonda o kadar telefona para verilmez ben 5000tlye 5 tane moto g4 plus ayarında telefon alırım 2yılda bir.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Telefonu 1-2 kere sağlam çıplak yere düşürdükten sonra arka kapağın tam oturmadığını farkettim tırnağımı sokup açabildiğim bir nokta oluşmuş daha önce... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
100tl farka değer hocam parmak izide çok kullanışlı oluyor hızlı şarj adaptörü en önemli faktör dışardan almaya kalksan daha pahalı birde moto g4te çı... Mesaja git »
Haberi görünce şaşırdım Avermedia yaşıyormuymuş çocukluğum geldi aklıma 1999da ilk masaüstü bilgisayarı toplama aldığımızda Avermedia Tv kartı vardı o... Mesaja git »
Tizen OS açıklarla dolu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
valla hocam modeli tam hatırlamıyorum ama 2014 yılında aldım 42inçti sürekli iyileştirme güncellemeleri geliyor eskisine göre performanslı çalışıyor.... Mesaja git »
Tizen OS açıklarla dolu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Zamanında Lg weboslu smart tvyi rakiplerine göre çok ucuza aldım valla memnunum sürekli güncellemede geliyor 3 sene olduğu halde hala yeni özellikler ... Mesaja git »
Fiyat olarak 300 dolara falan çıkarsa iyi satış başarısı yakalayabilir.... Mesaja git »
Arkadaşları

castraelectro

King_Crazy12
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Türk Telekom
LOL
Mordekaiser

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.141