Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
skywalker06
Gerçek AdDeniz
Doğum Tarihi14 Temmuz 1990
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıBilgisayar,Teknoloji,Müzik,Sinema
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
fanlar kuvvetli olduğu için tam güç bile çalışmasa tozlanıyor bende öğrenciyim ama 1 ayda temizledin mi bir sıkıntı olmuyor temizlemesende fps düşmesi... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Bilgisayarı alalı 1 yıldan biraz fazla oldu şimdiye kadar bir sorun yaşamadım laptopun sevdiğim bir özelliği şu oldu eğer recoveryden bilgisayarınızı ... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Lenovo Vantage uygulamasında kısıtlama seçeneği var hocam belli bir yüzdeninin altına düşerse şarj ediyor.... Mesaja git »
AMG, V12 motorlu araçlara veda ediyor başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Kullandığın yüzeyden kaynaklı olabilir laptopları yatağın üstünde falan kullanmak sakıncalı bir harekettir hava geçişini engeller fanlar soğutmak için... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Hocam şimdi vatandaki arkadaş prim için hepsiburadayı tabikide gömer emin olmak istiyorsan hepsiburadayı arayıp sor ayrıca satarken bu garanti durumun... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bence iyi fiyat hocam ben 1 yıl kovaladım monster dışında 5500tlye 1060 satan olmadı en son bilgisayarım bozulunca mejbur geçen sene nisanda 1050li ve... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Hocam bunu firmalar anlaşma gereği yapıyor bende teknosadan zamanında lenovo moto g4 plus aldım 1100tlye 2 hafta geçmedi teknosa gittigidiyor indirimi... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hdd 5400rpm hocam bakmayın siz öyle yazdıklarına... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
alttaki fan ızgaraların toz tutmuştur temizlersen düzelir büyük ihtimal.... Mesaja git »
Arkadaşları

castraelectro

King_Crazy12
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook, Lenovo Y520 Legion
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Türk Telekom
LOL
Mordekaiser

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.248