Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
skywalker06
Gerçek AdDeniz
Doğum Tarihi14 Temmuz 1990
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıBilgisayar,Teknoloji,Müzik,Sinema
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Isınma sorunu yok ben 6 aydır kullanıyorum klavye problemide yaşamadım bence lenovo hp sorunlu mazisenden dolayı markaya güvenim sıfır benim.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
yok hocam geldi artık bende 1-2 yerin sattığını gördüm... Mesaja git »
iPhone 8 ve iPhone 8 Plus ülkemizde satışa çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aynı telefonu 1-2 özelliğini değiştir sat dur ayrıca bir telefona o kadar para verilmez.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
benimki 1050 ekran kartlı 256gb ssdli versiyonu valla hocam ben memnunum gayet ben aldığımda daha yeni gelmişti Türkiye'ye acelem olmasa biraz daha be... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Hayırlı olsun hocam... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ilk gönderdiğimde 14-15 iş günü bekledim tamiri için ikinci gönderdiğimde 7 iş günü falan sürdü ellerinde parça olmazsa çok bekletebiliyorlar... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Lenovoya gitmiyor hocam teleservice yapıyor benim telefonda 2.kez servisten geldi aynı kağıt bendede çıktı.benimde sorunum telefonun kendini kapatması... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bu fiyata kaçmaz özellikle 1050ti olması çok iyi... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam 6 ay oldu valla bir sorun yaşamadım ısınma olmuyor bilgisayarda ben bu bilgisayarı render ve çizim içinde kullanıyorum.Ben memnunum klavye sorun... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ben sorunsuz kullanıyorum Türkiye'den aldım.... Mesaja git »
Arkadaşları

castraelectro

King_Crazy12
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook, Lenovo Y520 Legion
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Türk Telekom
LOL
Mordekaiser

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.194