Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
skywalker06
Gerçek AdDeniz
Doğum Tarihi14 Temmuz 1990
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıBilgisayar,Teknoloji,Müzik,Sinema
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 24 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 43 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İkiside republic of gaming serisine ait tek farkı birine logo öbüründe yazı ile yazıyor zaten Asus gaming serisinde model serisi değiştikçe tasarımda ... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Cihaz değişimini servis yapmıyor kağıt veriyor aldığınız yere götürüyorsun o kağıdı ama telefon hiçbir yerde olmadığı için aldığınız yerdede olmazsa p... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
10 aydır kullanıyorum klavyede ve genel olarak bir sorun yaşamadım çok memnunum bilgisayardan.... Mesaja git »
Huawei,zte,xiaomi almayın Apple alın Çinliler gümbür gümbür geliyor.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Hocam zayıf kalır o anlamda demek istedim kaldıki 4gb 1050li model fiyatına 2gblıyı satmaya çalışıyorlar.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ekran kartı 2gb hocam ve fiyatı fazla bu ekran kartıyla söyleyim pek oyun falan oynayamazsın.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
vatandaki arkadaşın cahilliği lenovo y520lerin hepsi çift fanlıdır.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam bişey soracam açıp bakmışsınızda acaba içinde 2. bir ssd için m2 sata portu var mı dikkat ettiniz mi?... Mesaja git »
Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ağırlık önemli değilse büyük ekranlı modeli alman daha iyi olur artık 15.6 inç bazı oyunlarda yetersiz kalıyor.... Mesaja git »
Moto G4 & G4 Plus - Ana başlık & Kullanıcılar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
İyi sevindim hocam hayırlı olsun kurtardın paçayı... Mesaja git »
Arkadaşları

castraelectro

King_Crazy12
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook, Lenovo Y520 Legion
Mobil cihaz
Motorola
Operatör
Türk Telekom
LOL
Mordekaiser

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141