Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scarfeys
Gerçek Adİhsan Karadağ
Konumİstanbul, Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 18 sa. önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
yukarıda dedğim gibi bunların gelişimi bi yerden sonra ciddi hantal bir sürece giriyor. mbappe yavaş yavaş çıldırmaya başlamıştır sende dostum. bende ... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
faydalı bir paylaşım. malcom'dan şahidim buna. çok verim alıyorum. listeyi alıp kenara koydum. yanlız bir tane de ben ekleyeyim. smolnikov. 19 ya... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
anladim dostum peki muzayedeler ne zaman normale doner sence?? ya da milletin parasi ne zaman biter. tahminimce 500 bin gpler gelenlerin cogu ronaldoy... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
o kadar gün gp kas kas. neyse müzayedeler sıfırlansın aynı gün konami milleti gp'ye boğsun müzayedeler fırlasın. bu oyununu bırakmak için o kadar nede... Mesaja git »
dostum myclub oynicaksan sadece almana gerek yok. psstore'dan indir. lite versiyonu ücretsiz. al takıl.... Mesaja git »
aynı düşüncedeyim de... çok da heveslenmeyelim bence :D malum işin içinde konami var...... Mesaja git »
kampanya kaç gibi açılır arkadaşlar?... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
vay dostum bravo... taktiğin nedir? paylaş hele :DD... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
aynen dostum. ben artık sözlükte takılıyorum burdakiler gına getirdi artık malesef.... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşları

honneur

suÇ

sbwine

nowhere_man

Jigsaw999

crypto81

Renovatio90

üstadgs

enesismanoglu

mustang_88

oguzbsrl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094