Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Scarfeys
Gerçek Adİhsan Karadağ
Konumİstanbul, Güngören
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 38 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
:)) arada kendi sayfanda da yazıyor olman güzel :D... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aynen. sen şanslısın dostum. geçende tek toptan neymar'ı bulmuştun. dün yatmadan dedim o arkadaşa gelen şans bana da gelir belki diyerek 3 top açtım. ... Mesaja git »
fener maçı bizim için bir konuda milat olmalı. iç saha maçlarında rakibi boğan bunaltıcı atmosferi malesef ki ali sami yen'deki kadar sağlayamıyoruz. ... Mesaja git »
[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2018 - ANA KONU / *MyClub* başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
dostum taktik bi defa çok tutarsız. bu taktikte beklerle açıklar arası çok açılacağı için oralar koridor olur. taktik değiştirmeden fizik gücü iyi ol... Mesaja git »
valla dostum adı sanı duyulmamış adamlarla idare ediyordum inzaghi ve benzeri adam gelene kadar. hedefim allegri. şimdilik wel... şeklinde ismi olan b... Mesaja git »
sıfır tedirginlik :DD buyrun gelin ağırlayalım maçımızı yapalım ama 2000 gs'sinden bu yana izlemekten en çok zevk aldığımız bir a, b, c planı olan bir... Mesaja git »
4'lü savunma oyunun en büyük zaafı ama nedendir bilmem, belki de konami'nin sürekli olarak 4 defanslı hoca dayatmasından olabilir herkes 4'lü oynuyor.... Mesaja git »
dün akşam ilk hükümsüz maçımı yedim Allah'a şükürler olsun. ne safım yaa. 87'de golü attm baktım adam tepkisiz top çevirsene. vurdum aut. ne o... Mesaja git »
neee açılmış mı alırım bi dal :D yatmadan baktım kapalıydı. ne ara açılmış.... Mesaja git »
e nooldu şimdi bunu buraya yazdın da... haftalık mesaj yazma hakkın mı var anlamadım. aykut faktörü var da biz mü görmüyoruz. aykut sayesinde gelen g... Mesaja git »
Arkadaşları

honneur

suÇ

sbwine

Jigsaw999

crypto81

Renovatio90

üstadgs

enesismanoglu

mustang_88
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.125