Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hidoriumen
Gerçek AdÜmit Şahin
Doğum Tarihi11 Ağustos 1985
MeslekRessam,illstratör
İlgi Alanlarıakıllı olan hersey
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 137
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3. DÜNYA SAVAŞI NE ZAMAN ÇIKAR başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Çıktı zaten ,akıbete göre son nokta o mantarı görmek olabilir.... Mesaja git »
Utangaçlıktan kurtulmak istiyorsanız,insanların kalabalık olarak bulundukları bi ortamda(sinema salonu fuayesi,şehirlerarası otobüs vb) kendinizin uzm... Mesaja git »
Üniversiteleri ahır yaptılaaar!Ey! Liselerin özellikle meslek liselerinin durumu,niceliği ,niteliği,kalitesi ,kalifiyesi değişmeden,düzelmeden ülkede... Mesaja git »
13" 2012 ve 2014 MacBook Pro 'lar ve 13" Vaio başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
Apple 13" Retina MacBook Pro MID-2014 Mid2014 modeli Apple Macbook Pro ihtiyaç kalmadığı için satılıktır. Ezik-çizik-darp yok. Donanım sorunsu... Mesaja git »
Satılık gıcır iPad Pro 10.5 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Biri de 1900 olursa talibim yazmış:)))Alıcı olan adam zaten burada boş boş yazmaz teklifini öm ile belirtir uyarsa satış gerçekleşir.Kafaya takma böyl... Mesaja git »
Biz sadece kiralık daireleriz, eskiyince değiştiriliyoruz. başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Katılıyorum,hep söylerim kum saati gibiyiz,çocuk yapınca o saat terse dönüyor ve sona doğru gidiliyor:)... Mesaja git »
Sanatçı ol,hiçbirini yapmıyorum ben:))İşin şaka kısmı bu tabi,insan bu dediklerini yapmazsa üretemez,üretemezse değeri olmaz ha babadan kalma varsa ye... Mesaja git »
Az yakan araba kalmadı gerçeği başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Benim araba yakmıyor,çünkü artık kullanmıyorum,zaten alsam da hep 23 lira-53 lira-71 liralık alıyorum... Mesaja git »
Sürekli çığlık atan veletler başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Valla benim de çalıştığım yer kreş ve ilkokul yanında,öyle saçma sapan çığlıklar geliyor ki bazen çıkıp onlardan fazla bağırasım geliyor,bu çocuklar g... Mesaja git »
Merhaba,cihaz temiz,sorunsuz,upgrade edilebilen seridir.4gb ram mevcut,500gb Hdd ve 256mb ati radeon ekran kartı vardır.En son sürüm OS X yüklüdür.(hi... Mesaja git »
Arkadaşları

Wüstenkönig

bozkırlıı

TheSkyline

Azra7109
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: referans ilanı Karakalem portre
Alıcı: hakan1581
Tarih: 21 Şubat 2014; 16:30:47
Yorum
portreyi hediye olarak gönderdim,hediyeyi alan arkadaşım beğenmiş.Alışveriş ve kargo sırasında da problem çıkmadı,teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Karakalem Portre
Alıcı: ManuaL
Tarih: 14 Şubat 2014; 0:11:09
Yorum
düzgün, dürüst ve işinin ehli
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.096