Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hidoriumen
Gerçek AdÜmit Şahin
Doğum Tarihi11 Ağustos 1985
MeslekRessam,illstratör
İlgi Alanlarıakıllı olan hersey
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 139
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yılmaz Özdil "Düğün erkene alınıyorsa, gelin hamile demektir." başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Hani filmler -diziler başlarken yazar ya;”bu dizide geçen kişi ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür “diye,hah işte bu yazıda yazanlar tamamen gerçek,old... Mesaja git »
RTE : Erken Seçim Geri Kalmışlığın alametidir başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Konu ile dolaylı alakası var ama yine de yorumlara binayen yazmak istedim.Aktroller hariç,akp ye oy veren seçmen için tekrar aynı yorumlar,çomar,koyun... Mesaja git »
%11 Büyüyen Türkiye Ekonomisinin Göz Yaşları başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Normal vatandaşa hiç bir yararı yok,miting alanlarında kullanılacak malzemelerin(afiş,bayrak vs.) üreticileri dışında kimseye bir faydası olmaz hatta ... Mesaja git »
Buono Kurtlu Çikolataları ayrı lezzetli başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Bim bitmiş diyenlere kurtmuş diyen adamı like lamaya geldim.... Mesaja git »
Allah kızılderililere neden ulaşmadı ? Ya da elçi göndermedi ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Neden aynı dinsel görüşlere sahipler?Cevap basit;çünkü onlarda insanlar,onlarda bir toplum kurmuşlar(büyük küçük)ve her insanın egosu vardır,ölümden s... Mesaja git »
Bu kedilerin cinsini bilen yardım edebilir mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Cins kedi değil mix bir kediye benziyor,gözlerin rengi değişecek oturacak,tüyler değişecek,belki bazı yerlerinde benekler oluşabilir duman olarakta ka... Mesaja git »
Aracınız Kaç Litre Yakıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Benim araç 1.4 atmosferik benzinli şehir içi ortalaması 7-7.5lt gösteriyor.... Mesaja git »
Kadinlarin ekonomik ozgurluk kazanmasiyla aldatma oraninin artmasi başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kadınlar hiçbirşey yaşayamıyor evlenmeden önce,görmüyor bilmiyor(illa cinsel ilişki olarak düşünmeyin)Sonra ekseriyetle 18-22 yaş arası evleniyor,ki e... Mesaja git »
Araba fiyatlarını görünce bi gülme alıyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Vergiye,zamma pardon güncellemeye mi karşıyız?Yoksa “araba alamıyoruz paramız yetmiyor “ a mı karşıyız?Bu ikisi arasında çok büyük bir fark var:)Genel... Mesaja git »
İnanç neden vardır?Dinlerin kökeni nedir?Tek tanrı inancı ne zaman ortaya çıktı?Sonuç herkesin beyni yıkanmış,iki gündür yorumları baştan sona okuyoru... Mesaja git »
Arkadaşları

Wüstenkönig

bozkırlıı

TheSkyline

Azra7109
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: referans ilanı Karakalem portre
Alıcı: hakan1581
Tarih: 21 Şubat 2014; 16:30:47
Yorum
portreyi hediye olarak gönderdim,hediyeyi alan arkadaşım beğenmiş.Alışveriş ve kargo sırasında da problem çıkmadı,teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Karakalem Portre
Alıcı: ManuaL
Tarih: 14 Şubat 2014; 0:11:09
Yorum
düzgün, dürüst ve işinin ehli
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.250