Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
hidoriumen
Gerçek AdÜmit Şahin
Doğum Tarihi11 Ağustos 1985
MeslekRessam,illstratör
İlgi Alanlarıakıllı olan hersey
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 20 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 139
Son mesaj tarihi: 29 dk. önce
Son giriş tarihi: 29 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Valla bu tarz şeyleri fetöcülerinde planlamış olması bir olasılık,adamların kurtuluşu ülkenin yok olmasına bağlı,ülkede iç savaş çıkması için alttan a... Mesaja git »
Serviste akpliler tartıştım başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Tekirdağ’lı mısın?Yoksa oraya göç mü ettin?Oralarda rumeli göçmeni vardır.Akp’nin Yalova milletvekili adayının söylediği şeyde de susuyorlar mı?Ya da ... Mesaja git »
Harbiden buraya nasıl geldik?Konu başlığı ne?Benim sizin yazdığınız “put” meselesine cevabım ne?Sizin iddianız üzerine yazdığım cevap ne?Timur ne?Şah ... Mesaja git »
Türkiye'de soğanın kilosunu en az 5 lira yapmamız lazım. başlıklı konuya yorum yazdı (2 sa. önce)
Üretici de diyor ki ,yağmur yağmadı,dolu yağdı,ürünler yetişmedi,o yüzden maliyet yükseldi,rekolte düştü...Şimdi buradan çıkardığımız sonuç ;bunların ... Mesaja git »
Hainler kimler mesela?Diğer cümlelerinizi anlamıştım ama bu cümlenizi hakikaten anlamadım!... Mesaja git »
Akp Türkiye'si başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Ülkenin bereketi kaçtı arkadaşlar,isterse 10.000 lira olsun asgari ücret!Herkes arkadan dolaşıp parayı bulmaya çalışıyor,çok güzel bi deyim var,”imam ... Mesaja git »
Daha da bana yeni nesil bozulmuş demeyin başlıklı konuya yorum yazdı (3 sa. önce)
Her neslin kötüsü de vardır iyisi de!Her yaş grubunda ihtiyaçlar değişiyor o yüzden sürekli iyi kötü de değişiyor.Zaten görecelidir iyilik kötülük,ama... Mesaja git »
Türk olan adamın “Türklüğü ayaklar altına aldık.”diyen adamlarla aynı yerde olması bana mankurtları hatırlatıyor,malesef...... Mesaja git »
Putçuluğu sadece yunanlar değil araplar da kullanmıştır.Yaşadığımız topraklardan bir sürü medeniyet geçmiştir,avrupa medeniyetinin kıvılcımı olan röne... Mesaja git »
Patatesin kilogram fiyatı %94, soğanın %212 yükseldi. başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Patatese yatırım yaptıkta,soğanı kaçırdık!Alabiliyorsanız alın arkadaşlar daha da yükselecek... Not yatırım tavsiyesi değildir.... Mesaja git »
Arkadaşları

Wüstenkönig

a44

bozkırlıı

TheSkyline

Azra7109
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: referans ilanı Karakalem portre
Alıcı: hakan1581
Tarih: 21 Şubat 2014; 16:30:47
Yorum
portreyi hediye olarak gönderdim,hediyeyi alan arkadaşım beğenmiş.Alışveriş ve kargo sırasında da problem çıkmadı,teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Karakalem Portre
Alıcı: ManuaL
Tarih: 14 Şubat 2014; 0:11:09
Yorum
düzgün, dürüst ve işinin ehli
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117