Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
We Will Dominate
Gerçek AdArda
MeslekÖğrenci
KonumMersin,Yenişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 50 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu düşünceleri nasıl ortay koydular başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
mantiga bak florür yerine o2 kimyasali senin zekaya dokunuyor heralde.... Mesaja git »
haber olan konu boş iş, senin yorumun daha boş. bu ulkeyi siz bu hale getirdiniz. yok teroristler, hainler, turbanli bacimlar, fetocular, bunlarli bi... Mesaja git »
Chp etrafında birleşelim (aydınlık gazetesi) başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
şu medyada çıkan algı operasyonları ne güzel ya. biri der kemal kılıçdaroğlu hapse giricek hain, biri der pkk chp destekliyor. ya buna sadece aptallar... Mesaja git »
Bügün derecelide ilk defa feedledim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
eline sağlık yapman gerektiği zaman yapıcaksın hacı... Mesaja git »
yorumlar ne kadar kötü. bu resmen hukukun üstünlüğünü reddetmek. allahın verdiği canı senin almak ne haddine. ölüm bir ceza değildir. ömür boyu 3 metr... Mesaja git »
ACİL A Rh (-) NEGATİF KAN LAZIM başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
allah yardımcısı olsun... Mesaja git »
adam beckhama gerrarda balon demiş, uzun uzun yazmış bide... Mesaja git »
Sakaryaspor'dan Fenerbahçe'ye 5 Transfer! başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
bunlar güzel hamleler fakat bizim kulübün mangalcı gözlemcilerine güvenmek zor... Mesaja git »
İlk İlişkide Kızın Ayrılması başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
sorunlu musun... Mesaja git »
ALLAH BELASİNİ VERSİN BOYLET FOBİNİN başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
eskiden gece denize girmeyi severdim. artık giremiyorum bu korkudan. derinde yüzmekten de korkuyorum. boğulacağımdan değil yengeç ahtapot deniz anası ... Mesaja git »
Arkadaşları

MühendisMurat

Mar00N

Wolfoxlr

Desmond
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

''Diyarbakırlı, Vanlı, Erzurumlu, Trabzonlu, İstanbullu, Trakyalı ve Makedonyalı, hep aynı cevherin damarlarıdır. Bu damarlar, birbirini tanısın. Türk milletinin toplumsal düzenini bozmaya yönelik çabalar boğulmaya mahkûmdur. Türk milleti kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen bozguncu, alçak, vatansız ve milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak ve onlara hoşgörü gösterecek bir topluluk değildir.''

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Ses Sistemi
Logitech
Hakkında

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

"Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır. Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, "Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir" diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, "demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek." Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, "ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir."
İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.297