Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
We Will Dominate
Gerçek AdArda Alıcı
Doğum Tarihi11 Ağustos 1994
MeslekÖğrenci
KonumMersin,Yenişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Suriyelilere bedava verilecek tek şey... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
onu da bedavaya alır satarlar sen merak etme... Mesaja git »
Eve 9570 TL giriyor ay sonu zor geliyor. başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
kiradan dolayı kendini kısıtlıyor bence. tüm yazıdan onu çıkarmanız ilginç.... Mesaja git »
SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hocam ben wireless adapter wn8200nd aldım fakat kuramıyorum. driver indiriyorum, cdden takıyorum, yükleme asistanından giriyorum hiç biri adaptörü alg... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
kaç yıl size hizmet eden kaptanlık yapan adamı ıslıklarsanız ne bekliyorsun emreye gelince gerçek fenerbahçeli aslanım benim.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ajan len bunlar kriptocu len bunlar fetocu len bunlar hain len bunlar hocam hocam sizi tebrik ediyorum hocam gerçek fenerlisiniz hocam burda haterler... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
az önce yaşadığım olay: ailecek belgesel izliyoruz. aslan yerde yatıyor ve bal porsuğunun biri ona doğru yaklaşıyordu. ailem vay ulan ne korkusuz yara... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
jansenin 10 dk oynamasını isterdim açıkçası.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
mecnun başkan böyle mi anlaştık niye gol atıyorsunuz ayıp değil mi, anlaşmayı mahvettin... Mesaja git »
durun yav yine kavgaya başlamayın. salın görmezden gelin aykutçuların tahriğini. kazanıyoruz işte keyfini sürelim biraz. şu beşiktaş gs forumunda iyi ... Mesaja git »
her futbolcunun formsuz günü olabilirken bu bizim ülkemizde ki tek maçla adamı allah yapmakla, çöp yapma huyu ne zaman değişecek merak ediyorum. her ... Mesaja git »
Arkadaşları

MühendisMurat

Manuel Neuer

Mar00N

Wolfoxlr

MehmetNY

Desmond

Lord Joker.

Monster v1
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

''Diyarbakırlı, Vanlı, Erzurumlu, Trabzonlu, İstanbullu, Trakyalı ve Makedonyalı, hep aynı cevherin damarlarıdır. Bu damarlar, birbirini tanısın. Türk milletinin toplumsal düzenini bozmaya yönelik çabalar boğulmaya mahkûmdur. Türk milleti kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen bozguncu, alçak, vatansız ve milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak ve onlara hoşgörü gösterecek bir topluluk değildir.''

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Ses Sistemi
Logitech
Hakkında

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

"Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır. Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, "Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir" diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, "demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek." Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, "ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir."
İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.164