Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
We Will Dominate
Gerçek AdArda
MeslekÖğrenci
KonumMersin,Yenişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
3 bomonti 3 şırdan 1 ciğer yedim başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
vay kafir ayıp ayıp bu ülkenin beli sizin yüzünüzden doğrulmuyor hep bi lanet çekiyoruz üstümüze ramazan ramazan sen affet yarabbi... Mesaja git »
Beyler cidden kilo alamamaktan biktim. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
kalorisi yüksek yemekler ye. çok yemeyle alakası yok bu işin. bir tabak ıspanak 95 kalori. 10 tabak ye kilo alamazsın.... Mesaja git »
Fenerbahçe 2018 orta saha seçimi - Çift 8 mi ? Tek 10 mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bence souza ekici valbuena olacak ortada.... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
hasan ali iyi bir yedek. sol ayaklı bekler kolay kolay da bulunmuyor zaten. ayrıca türk aşırı yabancılaşmaya karşıyım. takımın kimyası ruhu bozuluyor.... Mesaja git »
Kizi kibarca reddetmek başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
dostum sana şöyle söyleyeyim. sana duygusal bir yük biriktiren bir kızla arkadaş kalmak ona acı vermekten başka bir şey değildir. ayrıca kendin içinde... Mesaja git »
Kizi kibarca reddetmek başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
sevmeye çalıştığını varsayarsam kız sana bağlanmış. çok defa da bu konu dile getirilmiş. istediğin kadar kibarca reddet kız depresyona girecek yani ka... Mesaja git »
Cem Yılmaz hakkındaki düşünceleriniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
her fikre saygım var fakat şahan gibi barzo yu değil cem herhangi bir komedyenin önüne koyulduğunu görünce kalbim sıkışıyor gözlerim kanıyor.... Mesaja git »
Arkadaşlar ahlakım bozuldu lütfen yardım edin başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
ahlaklı olmayı kafanda dini bütün biri olmayla eşleştirmişsin. düşüncen baştan yanlış sana söyleyeyim.... Mesaja git »
Cem Yılmaz hakkındaki düşünceleriniz ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
işinin ehlisi... Mesaja git »
Kız benden soğudu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
hayatımda ilk defa bende küfür ettim geçen yılın sonuna doğru ama gururumu incittiği için sövüp saymıştım. fena girmiştim sonra olan oldu. şimdi kız ... Mesaja git »
Arkadaşları

MühendisMurat

Mar00N

Wolfoxlr

Desmond
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

''Diyarbakırlı, Vanlı, Erzurumlu, Trabzonlu, İstanbullu, Trakyalı ve Makedonyalı, hep aynı cevherin damarlarıdır. Bu damarlar, birbirini tanısın. Türk milletinin toplumsal düzenini bozmaya yönelik çabalar boğulmaya mahkûmdur. Türk milleti kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen bozguncu, alçak, vatansız ve milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak ve onlara hoşgörü gösterecek bir topluluk değildir.''

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Samsung
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Ses Sistemi
Logitech
Hakkında

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

"Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır. Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, "Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir" diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, "demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek." Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, "ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir."
İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.594