Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UmudunuKaybetme
Gerçek AdOğuzhan Çağlayan
Doğum Tarihi5 Eylül ****
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 16 sa. önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evlenmek, ev almak, cocuk yapmak hiç ölmeyecek gibi yaşamaktır başlıklı konuya yorum yazdı (16 sa. önce)
Ev almak cidden saçmalık. Birikmiş paranız ya da mirasınız yoksa ev alınmaz. Bursa için konuşuyorum, dhnin yüzüne bakmayacağı mahallelerde oturulacak... Mesaja git »
Efso reklam +18 başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
https://www.youtube.com/watch?v=ThUawhqtDBg... Mesaja git »
Kaç çocuk sahibi olunmalı ? Neden başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Aslında bir çocuk yapıp bütün imkanlarımla en iyi şekilde eğitmek isterim ama insan bir olunca bir tane daha olsun istiyor.... Mesaja git »
TOSIC VE MITROVIC başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Suç onların değil Şenolundur aga. Tosic gayette iyi oynadı öyle çok göze batmadı. Oğuzhanın yerine Gökhan İnleri alacaktın, Oğuzhan hiç yoktu sahada. ... Mesaja git »
Yarın bir gün idam oylamasi sunulsa ne dersiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
akpnin getirdiği hiç bir şeye evet demedim demem. İdam gelsin bak kimler kimler asılıyor. Ayrıca idam geriye dönük işlemiyor.... Mesaja git »
Türkiyede Eyalet Sistemi Olmaz Çünkü başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kurulsun valla madem öyle. Bursa-Kocaeli bölgenin sanayisini karşılar. Bursa tarımını da karşılar ovasıyla. Ege de tarım ürünü üretir. Akdenizde tur... Mesaja git »
[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Evet ya da hayir millet Erdoganin yaptiklarini odeyecek ne yazik ki.... Mesaja git »
Marvel: Kozmik Evren! Yakında başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Estağfurullah hacı. Senin yanında anca öğrencin olurum. O konuda lütfen mütevazilik yapmayalım. Ben türkçe yayınlanan ne varsa okudum o kadar. İn... Mesaja git »
Dostum şu kozmik bilgini insanlara aktarmalısın. Bu kadar bilgili olmak çok güzel bir şey ama paylaşması daha iyi. Ben galactusu senden öğrendim. Da... Mesaja git »
Kozmik kübü Beyonderslar yapıp evrenlere dağıttı diye bir şey geçiyordu, doğru mu? Millet daha Ultimateyi Reed yaptı sansın :D... Mesaja git »
Arkadaşları

Surfing with the Alien

Merc With a Mouth

SonictheHedgehog-MZ

Anthony Hopkins

AUZEF

- Black Widow -

kurabiye1996

tasciali38

ComicerPrime

WonderWoman

Tekroo

Be4die
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.172