Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UmudunuKaybetme
Gerçek AdOğuzhan Çağlayan
Doğum Tarihi5 Eylül ****
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ASKERİN YEMEK DUASI DEĞİŞTİ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Rab ibranice Mevla farsca Allah Arapca Tanri turkce O zaman sen rab deme. Dersen yehovaya inanmis oluyorsun Mevlada da deme, Ahura Mazdanin kul... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Biz Tudor kötü deyince düşmanlıkla suçlanıyorduk. Ben Galatanın niye kötülüğünü istiyim? Bursaspor taraftarıyım ve ben 4 takımında güçlü olup ligte re... Mesaja git »
Oynadığınız En Kaliteli Bilgisayar Oyunu Hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Knight online.... Mesaja git »
YKS OLMUŞ YGS. ÖSYM'DEN AÇIKLAMA: BASINDA ÇIKAN HABERLERE İNANMAYINIZ. ARADAKİ FARK BİR HARFTEN İBARETTİR.... Mesaja git »
Bonzai Bom başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Turkceye yetersiz diyen insan tarih bilmiyordur.... Mesaja git »
Çizgiroman çevirmeni olmaya gönüllü kimseler? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Valla bende :D ingilizce neredeyse hic yok, google ceviri ve sozlukle ben bile sayilar cevirebiliyorum, bazen ceviremedigim yerler oluyor tabi. Se... Mesaja git »
Çizgiroman çevirmeni olmaya gönüllü kimseler? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
:D tabii ki efendim... Mesaja git »
Çizgiroman çevirmeni olmaya gönüllü kimseler? konusunu başlattı (bir ay önce)
Google çeviri ve sözlük sayesinde bir iki sayı çevirdim ama bu iş çok zor :D yani bazen çeviremediğim yerlerde oluyor ve eğer sayı çok diyalog içeriyo... Mesaja git »
Apple uyardı: iPhone X'da "ekran yanması" sorunu yaşanabilir başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hatali uretim yapsinlar sonrada bize lutfederek cozum yollari sunmuslar. Birde ustune ustluk ekran parasi vermeyin diyorlar. Ekran yanarsa seve se... Mesaja git »
thor vs süpermen vs sentry başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Thor... Mesaja git »
Arkadaşları

Surfing with the Alien

Charles Bartowski

STH

Anthony Hopkins

AUZEF

kurabiye1996

tasciali38

ComicerPrime

WonderWoman

Tekroo

Be4die
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.154