Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
UmudunuKaybetme
Gerçek AdOğuzhan Çağlayan
Doğum Tarihi5 Eylül ****
KonumBursa,Yıldırım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 24
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları11
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sigara, açık alanlarda YASAKLANMALI ! başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sigara yasaklanmali, oyle mi? Peki araba egsozlarindan cikan dumana ne demeli? Gun icinde emin olun sigaradan cok araba dumani yutuyorsunuz. Hadi gidi... Mesaja git »
Black Bolt vs Thor başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Thorun fiziksel dayanıklılığı baya yüksek belki WWHden bile. Belki dememin sebebi, ufak bir kılıç bile tenine girip onu kanatıyor ve bu kan durmuyor, ... Mesaja git »
Ben sevgilimle el ele gezerken bile ters bakiyorlarsa bu ülkede her şey olur.... Mesaja git »
YENİ SİSTEMİN OLUMLU YANLARINI SÖYLEYİN başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Sozele matematik soracaklarmis, ben begenmedim. Hukuk okuyacak adam, psikolog olacak adam neden matematik yapar? Her bölüme özel sinav olmali. Bu sına... Mesaja git »
kafayı futbolla bozmuş tipler hakkında ne düşünüyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Burada bir aşağılama kokusu alıyorum. Yabanci dizi izleyince Yabanci müzik dinleyince Basketbol izleyip espor falan takip edince cok üstünsunuz,... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Bu maçı hakem katletti beyler. Ilk penalti sorunlu, bjknin attigi gol ofsayt olmayabiilir, bjknin penaltisini vermediler.... Mesaja git »
Kız arkadaşım 16 ben 22 başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Pedofili ne demek bilen var mi? Pedofilinin tanimi şudur; henuz ergenlige girmemis yani 12-11 yasindan kucuk kiz ya da erkek cocuklarina karsi duy... Mesaja git »
Xiaomi Yeelight RGBW Akıllı Ampul 11 $ / Y2 Plus Akıllı Bileklik 7 $ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bekleyebilirim, hic gelmezse bile bu fiyatlada alinabilir. Turk sitelerinde 120-130 lira. Suanki fiyatiyla bile sanirim 50 lira kardayiz, indirim olur... Mesaja git »
Xiaomi Yeelight RGBW Akıllı Ampul 11 $ / Y2 Plus Akıllı Bileklik 7 $ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Daha once araciliginizla xioami piston 3 almistim, gayette yeterli gelmisti. Simdide yenisine ihtiyacim var. Kulakligi kullananlar memnun mudur? Aslin... Mesaja git »
Soul Fire Darkseid vs Thotu Thanos başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hotu dusuncesiyle Darkseidi ve evrenini siler.... Mesaja git »
Arkadaşları

Surfing with the Alien

Charles Bartowski

SonictheHedgehog-MZ

Anthony Hopkins

AUZEF

kurabiye1996

tasciali38

ComicerPrime

WonderWoman

Tekroo

Be4die
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.298