Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
wizkhalifa1903
Gerçek AdHakan Rakıcı
Doğum Tarihi17 Ekim 1994
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Ekim 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cevap bekleniyor. Aslinda bu tarz ciddi meselelere inanmadan önce üyenin önceki konularina bakmak lazim.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Lens hayırlı olsun kardeşlerim. Bence çok iyi bi hamle sonuçta Q7 34 yaşında ve 3 kulvarda yarışacağız,en önemlisi Şampiyonlar Liginde mücadele edeceğ... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Blokla blokla bitmiyorlardi oturdukları yerden sallamaya devam ediyorladi.... Mesaja git »
Şu takıma destek yerine köstek olan adamlari alintilamayin rica ediyorum. Blokladigim halde hala somurtkan hallerini görmek istemiyorum!... Mesaja git »
2m euro acaba bonservis parasi mi yoksa kiralama ucreti mi asil soru bu... Mesaja git »
Eğer Şenol Hoca teklifi kabul ederse (zorla) yerin Abdullah Avcı' yı isterim. Son zamanlarda yükselişte olan ve yerli olarak baktığın zaman ligin en i... Mesaja git »
Şenol Hoca elden gidiyor birakin santraforu stoperi.... Mesaja git »
Şampiyonlar liginide dusunecek olursak ihtiyacimiz olabilir. Gelirse q7 degil de babeli keser diye dusunuyorum.... Mesaja git »
Lens haberleri cikmaya basladi iyice. Galiba kamptan ayrilmis. Biraz baktim adi geciyor bizle ingiliz basininda... Mesaja git »
Ben bugune kadar Babel gibi kuvvetli bi kanat oyuncusu daha goremedim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PC
Takım
Beşiktaş
Steam
iBig
Ses Sistemi
Creative
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Ekran Kartı
Sapphire

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125