Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
harungs1905
Gerçek Ad 
KonumBursa, Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Tizen'le ilgili hiçbir bilgim yok.Android'in sorunlu olduğunu duydum sadece.Birde 43 inç almaya çalıştığında fiyat aynı kalmıyor ki LG43uh650V 2.699 T... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Açıkçası 40KU7000'e bayağı sıcak bakıyorum.Ara ara çeşitli kampanyaları olmaya başladı.Geçen hafta sonu Vatan'da 2.190'a düşmüştü normalde 2.490'a sa... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Baştan Mayıs diyorlardı şimdi Mayıs Haziran filan diye duymaya başladım.Mayısta çıkacağı kesin olsa ben de televizyon almayı düşündüğüm için yeni mod... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bimeks hem geçen hafta hem bu hafta internete özel 40KU7000 modelini 2.299,00 TL'den satıp üzerine 350,00 TL hediye çeki veriyor.İlanda ürünün outleti... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bimeks hem geçen hafta hem bu hafta internete özel 40KU7000 modelini 2.299,00 TL'den satıp üzerine 350,00 TL hediye çeki veriyor.İlanda ürünün outleti... Mesaja git »
Tercihime Yardımcı Olabilir misiniz? Samsung-LG başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bana diyorsan o fiyat aralığında 100 hz televizyon yok zannedersem.Hatta en fazla 43 inç olup 100 hz olan bir Sony 2015 model 805 birde Philips'in st... Mesaja git »
Tercihime Yardımcı Olabilir misiniz? Samsung-LG başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Televizyonlara mağazada yakından kendi gözünüzle bakıp karar verin bence.Ben mesela 40KU7000 ile 43UH650 arasında kararsızdım.Vatan Bilgisayarda yakın... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Dün akşam bir mağazada tesadüfen 50KU7000 modelini almaya çalışan bir aileyle karşılaştım.Televizyonlar kapalıydı onlar için açtılar.Görüntü olarak US... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Hocam 2017 modeller ne zaman satışa sunulur?Birde KS modellerde panel doğrudan 100hz diye düşünebilir miyiz yoksa onlarda da 50hz modeller var mıdır?4... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Hocam çok çok sağolun cevabınız için.Siz sanıyorum Digitürk Play'in Yüksek Kalite pakedine üyesiniz.Ben düşük pakede üye olduğum için sanyorum direkt ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109