Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
harungs1905
Gerçek Ad 
KonumBursa, Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Eyvallah hocam çok sağolun genel bir sorun gibi duruyor öyleyse... Mesaja git »
Yardımlaşmanın ve paylaşımın had safhada olduğu forum.Okuma yazma oranının tavan yaptığı yer.Benim canım forumum :) 1 kişi bile Puhu Tv uygulamasını ... Mesaja git »
Yukarıda yazdım ama ayrıca da sorayım Puhu TV'de genel bir sorun mevcut mu?Şuan kullanabilen var mı?Bende dizi izlerken bir anda ekran karardı "Teknik... Mesaja git »
Hocam bu uygulamaları nasıl güncelliyorsunuz acaba?Arada bir kontrol mu etmek gerekiyor.Mesela Puhu TV'de bir sorun yaşıyorum.Siyah bir ekranın ortası... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam en son güncellemeden sonra uykudayken wi fii bağlantısı kopma sorunu yaşıyor musunuz?Tuş kilidini açtığımda çoğu kez wi-fii işaretinin yanında ü... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Bayram tatilinden sonra sondan başlayarak geriye doğru okudum forumu :) Geçmiş mesajlarda aradım ama doğrusu bugün yazılanlara bakmadığım için görmemi... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Güvenli Klasör tam olarak nerede hocam?Dün ben de güncellemeyi yaptım forumda sözü geçince aradım taradım bulamadım :(... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Bu özellik ne işe yarıyor peki hocam?Dakika pakedimizden değil de internet kotamız üzerinden mi konuşmuş oluyoruz?Yani mesela Whatsapp araması gibi bi... Mesaja git »
2017 Samsung TV başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
MU7000 kullanıp Digitük Play'i doğrudan uygulama olarak kullanabiliyor muyuz?Sanki kullanılmıyor dendi gibi hatırlıyorum.Daha doğrusu uygulama ola... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Whatsaap'ı daha önce duymuştum ve bende öyle olmuyordu ama şimdi farkettim ki hem whatsaap'ta hem normal mesajlaşmada ekran kapalıyken mesaj gelmiyor.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.082