Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
harungs1905
Gerçek Ad 
KonumBursa, Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bayram tatilinden sonra sondan başlayarak geriye doğru okudum forumu :) Geçmiş mesajlarda aradım ama doğrusu bugün yazılanlara bakmadığım için görmemi... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güvenli Klasör tam olarak nerede hocam?Dün ben de güncellemeyi yaptım forumda sözü geçince aradım taradım bulamadım :(... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bu özellik ne işe yarıyor peki hocam?Dakika pakedimizden değil de internet kotamız üzerinden mi konuşmuş oluyoruz?Yani mesela Whatsapp araması gibi bi... Mesaja git »
2017 Samsung TV başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
MU7000 kullanıp Digitük Play'i doğrudan uygulama olarak kullanabiliyor muyuz?Sanki kullanılmıyor dendi gibi hatırlıyorum.Daha doğrusu uygulama ola... Mesaja git »
★★★ SAMSUNG GALAXY NOTE 5 (SM-N920C) [ANA KONU] ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Whatsaap'ı daha önce duymuştum ve bende öyle olmuyordu ama şimdi farkettim ki hem whatsaap'ta hem normal mesajlaşmada ekran kapalıyken mesaj gelmiyor.... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Auto motion plus açıksa kapatın veya düşürün Aşağıdaki sayfadaki bilinçli ayarları uygularsanız daha iyi sonuç alırsınız http://www.rtings.com/t... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Daha öncesini bilmiyorum ama dediğiniz gibi yapınca ileri geri sarma olayı olduğuna göre bence yapılan güncellemelerle birlikte herkeste bu şekilde o... Mesaja git »
Soruna cevap değil belki ama bu kadar tesadüf olur bu konuyu sormak için girmiştim başlığa sonra girmişken bir mesajlara bakayım neler yazılmış derke... Mesaja git »
Sağolasın çok teşekkür ederim.... Mesaja git »
Paylaşma şansınız varsa listeyi benimle paylaşabilir misiniz?Ben kendime göre bir liste yaptımda dediğin gibi eksik kanallar var gibi geldi.Ana kanal... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.113