Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saulu
Gerçek Adahmet er
Doğum Tarihi14 Mart ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 24 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
55" GRUNDIG LED TV 2199" -Grundig Markalarda HB'de %10 indirim. başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Ben geçen yıl forumdan satan birinden almıştım. Fiyat gayet makuldü. Altay ip tv. Ama uzaklaştırılmış sebep nedir bilmiyorum. Ben kullandığım sürece m... Mesaja git »
Altını hangi siteden aldınız? Satıcı ile irtibata geçiniz mi... Mesaja git »
Worldden Her 100/15 toplam 45 worldpuan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Diğer konuda bir arkadaş açıklamış, internet şubesinden kartı play karta çevirip puan kazanılıyor, mavi gözlü sitesinden bu sayede 150 TL alışverişe 7... Mesaja git »
Worldden Her 100/15 toplam 45 worldpuan başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mavi 150 ye 50 play için diyor ancak benim cüzdan uygulamamda gözüküyor, ancak bence word gold var. Word gold mavi kampanyasına dahil mi?... Mesaja git »
Flo kara cuma indirimi %50 yananlar var başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, cüzdan da play kart diye geçiyor ama bende gold var katıldınız diyor??? Ayrıca +15 puan için cüzdan da kampanya kaldırılmış... Mesaja git »
〽️⛔⛔〽️ANA KONU HEPSİBURADA efsane cuma başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güzel bir ütü önerecek var mı? Benim bulduğum Tefal FV4970 159 TL, diğer sitelere göre ucuz gayet. Farklı bir şey önerecek var mı... Mesaja git »
Flo kara cuma indirimi %50 yananlar var başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Böyle işin.... Yahu biraz da şu sitelerin altyapılarılarına önem verseler. Hiç bir site doğru düzgün çalışmıyor, reklama ayırdığınız bütçeyi altyapıya... Mesaja git »
24 polo kart foto baskı bedeva veriyorlarmış fakat 9,50 tl kargo aliyorlar . yeni kampanyada 36 polo baskı 12 tl olmuş . bence iyi... Mesaja git »
İstanbulda bir şube, eski çalıştığım firmanın kaşesini yaptırmış ve teslim edildi belgesine kendi kendine bunu basıyor. Olayı fark etmemiz yaklaşık 8 ... Mesaja git »
yeniden:Odeabank Kazandırıy’O ile KFC’de ücretsiz menü! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sitede gruppal demiş ama geçen seferkinde kodu direk kfc çalışanına söyledim, kasaya girdi ve menüyü aldım. Kampanya sayfası hatalı olabilir, Edit: Ta... Mesaja git »
Arkadaşları

barracudaaa

Themistokles

unialtay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: s.s.s
Tarih: 24 Kasım 2016; 15:51:23
Yorum
Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: kredi kartı referans ilanıdır
Alıcı: Eser-
Tarih: 5 Kasım 2016; 11:32:58
Yorum
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.111