Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
saulu
Gerçek Adahmet er
Doğum Tarihi14 Mart ****
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evidea 10.yıl kampanyası Bugün saat 15:00 da başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ana sayfaya 30 TL yazan tablo ürün sayfasında 139 TL, 149 yazan tv ünite 199 TL çıkıyor. Şu 299 TL den satışa sunulacak salon takımı ortada yok. Yahu ... Mesaja git »
Evidea 10.yıl kampanyası Bugün saat 15:00 da başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Bunlar geçen de aynısını yaptı. Yahu kampanya yapıyorsun siteye girilmiyor... Mesaja git »
Dekorazon- 3 Ayaklı Abajur- 22.71- Kargo Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Dekorazon pişmanlıktır. Almayın derim.... Mesaja git »
WhatsApp kurucusu Brian Acton: "Facebook'u silme zamanı geldi" başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Anlatmak istediğim Facebookun değeri bugün 500 milyar dolar seviyesinde, Marc bırakıyorum lan sizle mi uğraşacağım dese istediği fiyata hemen okutur, ... Mesaja git »
WhatsApp kurucusu Brian Acton: "Facebook'u silme zamanı geldi" başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Çok ta zükemberg demiştir Marc. Adam 30 unda götüreceğini götürdü. Çok da zükemberg yani.... Mesaja git »
Almanya'daki asgari maaş vs Türkiye'deki asgari maaş başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Nedir bu son zamanlarda forummdaki Alman Türk karşılaştırması. Klasik olacak ama beğenmeyen çeksin gitsin. Yahu Almanlar ağır sanayi kurup araba üreti... Mesaja git »
Yolo 25 tl beleş yolculuk başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yolo uzun zamandır sürekli kod veriyor ama ben sadece 1 kere yakalayabildim. İstanbul da en merkezi yerlerde bile tüm araçlar meşgul diyor. 3-5 araç v... Mesaja git »
Pegasus Seçili Avrupa Hatları %30 İndirimli başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Var mı uygun bir şey?... Mesaja git »
Bodrum baktım Nisan ayında 115 lira, samsun da 145 liraya geliyor... Mesaja git »
Türk Telekom REZALETİ - SON EDİT başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu konuda Dsmart İnternet'i kutluyorum. Hakkında ne kadar olumsuz yorum olsada yaklaşık 4 yıldır kullandığım Dsmart İnternet beni hiç mağdur etmedi. S... Mesaja git »
Arkadaşları

barracudaaa

Themistokles

unialtay
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Referans ilanıdır
Alıcı: s.s.s
Tarih: 24 Kasım 2016; 15:51:23
Yorum
Teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: kredi kartı referans ilanıdır
Alıcı: Eser-
Tarih: 5 Kasım 2016; 11:32:58
Yorum
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.102