Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AndOne
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi4 Aralık ****
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 15 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Xiaomi aldım 2 sene once 640xl aldığım paraya, telefon baya iyi, burdan çok bilgi aldım herkese teşekkür ederim ama benden bu kadar kendinize iyi bakı... Mesaja git »
Vodafone 4g de sıkıntı yok cihaz çok iyi çok beğendim bilginiz olsun... Mesaja git »
Hocam hepsiburadada satıcıya ulaşabilirseniz sorun,globalini alın snapdragon işlemcili olsun.Ben aldığım yerden memnun kalırsam özelden paylaşırım siz... Mesaja git »
2-3 gün de vodafone 4gyi test edicem cihaz elime geçecek,hala merak ediyor olursanız paylaşırım... Mesaja git »
1000 dk + 1000 sms + 5 gb 25 tl vodafon başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Maalesef bilgim yok... Mesaja git »
1000 dk + 1000 sms + 5 gb 25 tl vodafon başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Ben de ttden geçtim,kazıklamaya çalıştılar hiç uğraşmadım.Bu ilk ayım aynı ek paketleri verecek mi tekrar bilemiyorum.Gerekirse red e veya turlcelle g... Mesaja git »
1000 dk + 1000 sms + 5 gb 25 tl vodafon başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
500dk 5000 sms 2gb net,faturasız esnek 19. 1₺ye 2gb ve 1₺ye 1gb ek paketi yaptım 5gb 21 oldu.2gb 1 tl için HEDİYEGB yazıp 7000e,yine... Mesaja git »
Faturasız vodafone 5gb 21₺ ya kullanıyorum... Mesaja git »
Cepporttan alıp da memnun kalan/kalmayan tecrübelerinizi aktarabilir misiniz?... Mesaja git »
''Xiaomi Redmi Note 4 32 GB'' Bu Fiyata Daha İyisi Yok (879 TL.) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Gittigidiyor cepporta bi bakın en uygun o gibiydi.967₺ fiyatı.Diğerleri global olduğunu belirtmemiş muhtemelen mtk işlemcilidir snapdragon deği... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.188