Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
AndOne
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi4 Aralık ****
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Her şarj edişimde yavaş şarj oluyor diye uyarıyor,daha önce hiç yaşamamıştım çözümü nedir acaba... Mesaja git »
Biletix %25 indirim bugun geçerli 10₺.koton 100₺ ve üstün için 20₺ indirim 5 ₺ ödeme enpara... Mesaja git »
Biletixte %25 indirim(max 50₺) indirim kodu 10₺ ödeme enpara... Mesaja git »
Eve serviste fazla ücret alıyorlar 18 ₺ normal... Mesaja git »
Morhipo Lufian gömlekler 9.99 - 39.99 TL arası başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Normalde 2xl giyen birisi bu markada xl mı giyiyor kullanan varsa yardımcı olabilir mi ? :)... Mesaja git »
Uugulamada imax sınırı yok istediğiniz kadar gidebilirsiniz (aynı filme en fazla 3 kere gitmek şartıyla)sorun yaşayanlar çoğaldı doğrudur,ben 6 aydır ... Mesaja git »
Ben foto yüklemiyorum hiç bir sıkıntı da yaşamadım ama foto istenen arkadaşların hukuki dayanağı borçlar kanunu genel işlem koşulları ile ilgili madde... Mesaja git »
Yaklaşık 6 aydır aralıksız kullandığım Sinemia'ya hızlı ve öfkeli ile ara vereceğim.Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadığım için ve ucuza çok film izlem... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Denememiştim şimdi baktım n11de de iolmuyor hocam haklısınız,ilginç bir durum... Mesaja git »
Windows 10 Mobile Güncelleme ve Bilgi Paylaşım Ana Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Onenote çok sorun değilse klavyedeki düzeltmeler yeterliyse geçin bence,535 fena değil w10 da... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.156