Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
net w
Gerçek Adnet w net w
KonumKayseri,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İmam hatipliler, asker-polis okullarına ayrıcalıklı girecekler! başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Harika tespit ama Anlamayacaklar ne demek istediğini. Üstün IQ ları izin vermeyecek!! Çünkü kibri beyninden büyük insanlar..!... Mesaja git »
Bu kaza değil cinayettir 😥😤 başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hızı en az 200 dür... Mesaja git »
Bu kaza değil cinayettir 😥😤 konusunu başlattı (22 gün önce)
http://www.kayseriolay.com/kayseri-de-feci-kaza-h18710.htm Kayseri’de karşıdan karşıya geçmeye çalışan kadına otomobil çarptı. Araç yakla... Mesaja git »
HAYIRLI BAYRAMLAR ::DH RAMAZAN SOHBETLERİ ANA KONUSU:: başlıklı konuyu favorilerine ekledi (27 gün önce)
Konuyu silmeyelim lütfen - ANDREI ... Mesaja git »
Trafikteki Hanzolar !!! konusunu başlattı (2 ay önce)
Bazı hayvanları sevemiyorum arkadaş! 1- Tünellerde park lambası ya da farlar yerine dörtlülerini yakan ÖKÜZLERİ, 2- Lastiği patladığında bunu so... Mesaja git »
Trafik Kazası ve Cezası ile ilgili Sorusu Olanlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, Öncelikle konu yanlış yerde ise çok özür dilerim lakin en uygun yer burası diye düşündüm. İstanbulda yaşıyorum ve Bilirk... Mesaja git »
GALERİ KAZIĞI(deneyimsiz expertizler) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hala galeriye güvenip araba alan var, hep kazıga ragmen ... Mesaja git »
Astra K 1.6 Turbo 200 BG(Otomatik) Opc Line Sports Türkiyede (107.300 TL) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
Astra K 1.6 Turbo 200 BG AT6 107.300 TL 0-100 km/h hızlanma: 7.2 sn Son hız: 235 km/h Max tork 280 (1650-5000) Tüketim: Şehir içi: 7.8... Mesaja git »
Carviser Yeni Golf başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Fahir Talip vloglarını beğeni ile izliyorum,eşiyle beraber kaliteli uslubu ve cekimleri var. İlerleyen zamanlarda umarım bozmaz bu gidişini.... Mesaja git »
Carviser Yeni Golf başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
[DHTUBE=https://www.youtube.com/watch?v=QFzTaKAmKMM]... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Stilo -Active
Canon 650d 18-135 ıs stm

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109