Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
net w
Gerçek Adnet w net w
KonumKayseri,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ince'ye neden oy vereyim? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ne boş bir yorum, aman Allahım cıldırcam iyiki sizlerle aynı safta değilim . Hjlgtrgjpss........ Mesaja git »
Oy vermeye giderken bu kızı unutmayın... başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İncenin üstündeki şehitlerin ahı ne olacak o ahıda Demirtaş mı temizlicek!!... Mesaja git »
Apple iPhone 5s [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba, dünden beri 5s Facebook, Instagrama her girişime şifre istiyor,apple kimliğimi doğrulama istiyor şifreyi giriyorum şifre yanlış diyor . Wifi... Mesaja git »
Kanadalı Doktorlar Maaş Zammını Fazla Bularak Protesto Etti başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Devleti ve milleti istediği gibi hortumlayan, Avrupa standartlarına göre ülkemizde kaliteli doktorun çok ama çok az olduğu, fakat istediği gibi de bor... Mesaja git »
Aldığım aracın km si düşürülmüş çıktı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 ay önce)
GÜNCEL 21.03.2018; Avukatım aracılığı ile arabayı aldığım kişiye noterden ihtarname yolladık ve ihtarname sonucu satan kişi suçunu kabul etti ve bana ... Mesaja git »
Sol Şeritte Yol Vermeyen QashQai ve Merco C200 başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bu davranışların etik değil, dikkat etmek lazım.... Mesaja git »
Çoğumuz internetteki araç ilanları içerisinde fazlaca vakit harcıyoruz, araçlara bakıyoruz, beğeniyoruz favorilerimize ekliyoruz ve çoğu zaman şu araç... Mesaja git »
Kaza yapanı şahsen tanımıyorum ama mutlaka dava edecektir.... Mesaja git »
İçindekiler emniyet kemeri sayesinde sağ çıkmışlar.... Mesaja git »
Bir dünya para verilen bu araç kazada hava yastıkları açmamış yorum sizin model 2013 de sıfır alınmış advence.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Stilo -Active
Canon 650d 18-135 ıs stm

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109