Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lolita~
Gerçek AdYayoi Kusama
Doğum Tarihi14 Temmuz 1999
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Universite öğrencisi olarak aylık/haftalık harçlığınız başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yok yahu 3 gunde bir paket aliyorum.onu da cogu zaman annem aliyor zaten idare edicez artik zaten vakif universitesiyle bizimkileri zorladim biraz ... Mesaja git »
Universite öğrencisi olarak aylık/haftalık harçlığınız başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
sigara alkol var maalesef... Mesaja git »
Ben de istanbuldayim ailem kredi karti+nakit 1000 lira oduyor ama her ihtiyacimi kendim karsilamam kosuluyla.Vakif universitesinde nasil gecinecegim b... Mesaja git »
Üniversite öğrencisi olarak aylık/haftalık ne kadar harçlık alıyorsunuz? Bu size yetiyor mu? Vakıf üniversitesine giden biri olarak yemek ücretleri b... Mesaja git »
KYK KREDI BURS BASVURUSU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu arada kyk kredisiyle ilgili bilgisi olanlar varsa yardimci olabilirler mi? ayda ne kadar para alacagim? herkese cikiyor mu? bu konuyla ilgili acilm... Mesaja git »
KYK KREDI BURS BASVURUSU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
tesekkurler ????... Mesaja git »
KYK KREDI BURS BASVURUSU konusunu başlattı (2 ay önce)
kyk yurt basvurulari basladi.peki kredi ve burs basvurusu ne zaman basliyor?... Mesaja git »
İstanbul Bilgi Üniversitesi 2017 Girişliler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
merhaba bilginin kendi sitesinde online kayit yeri var.kayit olmak icin tc kimligimizi ve dogum tarihimizi istiyor giriyorum ama boyle bir ogrenci yok... Mesaja git »
ISTANBUL BILGI UNIVERSITESI 2017 GIRISLILER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Forumda bilgili yok mu yahu... Mesaja git »
ISTANBUL BILGI UNIVERSITESI 2017 GIRISLILER konusunu başlattı (2 ay önce)
Hangi bölüm tuttu? Toplaşın bilgililer????... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.297