Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
emre6753
Gerçek AdEmre Arıcı
KonumZonguldak, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 20 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Yok mu bilgisi olan?... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Arkadaşlar merhaba Bende dün itibariyle aranıza katıldım. Telefon gerçekten müthiş. Gerek pil performansı, gerek kamerası ve hızı falan harika. Yalnız... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Turkcell'den tarifeme ek olarak mate 10 pro almak istiyorum ama mavi rengi hiçbir yerde yok. Ne zaman gelir sizce? Var mı bilgisi olan?... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba. Oyunu almayı düşünüyorum. En uygun nerden alabilirim? Bu siteyi buldum ama daha önce hiç burdan oyun almadım. Sıkıntı yaşarmıyı... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba. Mafia 3 mü Watch dogs 2 mi sizce? Hangisini önerirsiniz?... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Uncharted:kayip miras mi nioh mu arkadaslar? Onun haricinde Uncharted 4 ve witcher 3 alicam.... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration 59 tl ye düşmüş. İndirimin süresi 16 kasımda bitiyor. Önerir misiniz oyunu arkadaşlar?... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
N11'de Horizon Zero Dawn 83 tl. Sizce alınır mı bu fiyata? Yoksa black friday inidirimini mi bekliyim arkadaşlar?... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] OCAK INDIRIMI!!! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Yenilsenizde aciliyor kilitler. Bende kariyerin sonunda butun kilitler acildi. 1 maglubiyetim vardi. Sanirim kemeri kazanmaniz yeterli kilitlerin acil... Mesaja git »
PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar merhaba. Cuma günü itibariyle bende aranıza katıldım. Bu zamana kadar beklediğim için de baya pişman oldum açıkçası. UFC hastası olduğum iç... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078