Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kivancokten4099
Gerçek Adkıvanç ökten
Meslekturizm
İlgi Alanlarıbodybuilding, r&b
Konumİstanbul, Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kıvanç Ökten - Gelişim & Soru-Cevap başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
bir blogum var da sadece spor ve beslenme yazmıyorum. karışık yazıyorum. http://bigboidiyorki.blogspot.com.tr... Mesaja git »
Hocam o zaman ben bu 11 tl'lik ekibi çağırayım madem düzelmeden gitmiyorlar. Yani ttnet bağlantıda sorun yok diyor, zyxel değerler iyi diyor. Peki ni... Mesaja git »
Kıvanç Ökten - Gelişim & Soru-Cevap başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Valla evi taşıdım onla uraşıyordum. Bu yaz için özel bir hazırlık yapamıcam, instagramda birkaç foto koydum, oradan bakabilirsin son halime. Bigboiki... Mesaja git »
Kardeşim telekom geldi, hattı kontrol etti. Sıkıntı yok. Zyxeli aradım. Anlattıklarına telefonda baktırdı. Sonra bazı ayarları değiştirtti ama nafil... Mesaja git »
Telekom geldi hattı cihazlarla kontrol etti, sorun yok. Zyxel i aradım kurulum ayarları yaptı ama nafile. Sanırım modemde sorun.... Mesaja git »
Nasıl yapacağımı da öğretirsen hemen paylaşırım :)... Mesaja git »
Bimer'den de şikayetimi yazdım. Bilgi için teşekkür ederim. Umarım artık biri ciddiye alır.... Mesaja git »
İnan taşındığım cuma gününden beri kavga halindeyim. Ekranda bağlantınız mükemmel görünüyor, arıza kaydı alamayız diyorlar. E tamam, yollayın birini... Mesaja git »
Btk'ya dün şikayet ettim. Dönüş bekliyorum. İçsel bir problem diyorlar sürekli.... Mesaja git »
Fikri olan yok mu gençler?... Mesaja git »
Arkadaşları

Whoracle1905

ErayÇ.

TrueDamage *

FLeXL

18092012
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.121