Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kotkas
Gerçek AdÖmer Dedeçam
Doğum Tarihi4 Ocak ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ardunio robot yapımı hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Amelelik. Hevesli isen pic öğren. Css pic programlama ve maker diye araştırırsan fikir edinirsin :)... Mesaja git »
Ufak bir icra konusu hakkında yardım konusunu başlattı (bir ay önce)
Temmuz ayında SSC Tur a bir tur için başvurup ücretimizi ödemiştik. Turdan bir gün önce arayıp iptal oldu 15 gün içinde iadeniz yapılacak dediler. Bek... Mesaja git »
AYLIK NE KADAR KAZANACAKSIN TESTİ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Karekök 0 Geometri mi , Antranmanlar Geometri mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O zaman alma :)... Mesaja git »
Karekök 0 Geometri mi , Antranmanlar Geometri mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
40 seansta kolay geometri... Mesaja git »
Hukuk için tekrar sınav 2014 mezunu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2014 mezunuyum yalnız olmadığımı görmek güzel, ama ben mühendislik yazacam yine... Mesaja git »
Ucdortbes + Karekok (Acil) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
345 bitti sayılır da son testleri çözemiyorum rahatça, baya uğraşmam gerekiyor arada boş sorularda var onları halledip karekök e geçmeyi düşünüyorum. ... Mesaja git »
ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM HAYALLERİM İÇİN YENİDEN GİRECEĞİM :) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Üniversite den ötürü hocam, daha yüksek bir üniversite daha çok imkan demek ciddi imkan kıtlığı var küçük üniversitelerde hocam maalesef. E bende mesl... Mesaja git »
ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM HAYALLERİM İÇİN YENİDEN GİRECEĞİM :) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Toplanıp wp grubu kuralım dertleşiriz soru falan atarız... Mesaja git »
Var okurken gireceğim hedef yüksek Avantajlar:fiz1-fiz2 mat1-mat2 dif termo mukavemet den sonra normal lys kolay geliyor Dezavantajlar:Obp 72... Mesaja git »
Arkadaşları

Sajuuk

yener44
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Mesele Türkiye'nin şeftali yerine motor üretmek istemesiydi" Prof.Dr.Necmettin Erbakan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094