Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kotkas
Gerçek AdÖmer Dedeçam
Doğum Tarihi4 Ocak ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ak parti den soğumaya başladım başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
CHP trolü müsün kardeş sen de yoksa ciddi misin ? Edit:Ak troller chp yada mhp liyim evet verecem diyor ye ona benzer bi yazı olmuş ... Mesaja git »
Fetö ile Akp'nin El Ele Yaptıkları Tam Liste (Ana Konu) başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
İkisi el ele zamanında necmettin erbakanı sırtından bıçakladı... Mesaja git »
Zonguldak'ta Skandal: başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
[b]hafif derecede zeka geriliği bulunduğu yönünde rapor verdiği Adem U..[/b] bunu bahane edip indirim uygularlarsa [sm=s19.gif]... Mesaja git »
Tahmin Ediyoruz YÜZDE KAÇ Evet/Hayır olacak? 16 Nisan başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
52 hayır 48 evet. ... Mesaja git »
Şanlıurfa/Viranşehirde patlama (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İnşallah sivil veya görevli şehitlerimiz yoktur. Allah yardımcıları olsun ya ... Mesaja git »
RTE ile ABDÜLHAMİT benzerliği başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Birazda farklılıklardan bahsetseydin Abdülhamit siyonistlerin oyunlarıyla indirildi Erdoğan da onların oyunlarıyla iktidara taşındı.... Mesaja git »
AKPde Hayır cıkmasını istiyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Benimde var öyle bi şey aklımda niye dersen Akp hep karşıyı suçlayan bi yapı. Biriken büyün balonlar patlamak üzere referandumda hayır çıkacak siz eve... Mesaja git »
Adnan Menderes hkk. başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Önlerden ... Mesaja git »
Hdp evet diyecek beyler artık kesin eminim resmen milleti evet demeye zorlayan açıklamalar bunlar ... Mesaja git »
Türkiyede suriyeli İstemeyenler Kulübü #ülkemdesuriyeliistemiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Cok gec hacı artik kimse istemiyor ama ben artik gideceklerini sanmıyorum. Hepsi gitse yine 1 milyona yakini kalır ... Mesaja git »
Arkadaşları

Sajuuk

yener44
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Mesele Türkiye'nin şeftali yerine motor üretmek istemesiydi" Prof.Dr.Necmettin Erbakan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
1.109