Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kotkas
Gerçek AdÖmer Dedeçam
Doğum Tarihi4 Ocak ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bu Devletin Memuruna Küfretmek mi? Gel bakalım MUAARREM! başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Bu herif, sonra Bülent tezcan sonra Nagehan Rasim falan sonra Metin bi şey vardı millet vekili oldu şimdi Meclis’te o sonra ver mehteri diyen eleman y... Mesaja git »
İZMİR'İ GÖREN İKTİDAR DURUMU [SS'Lİ] başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Partilere giden sandık sonucu ile ysk nın açıkladığına bakılacak sandıklara sahip çıkmak bu yüzden önemli ilk sonuçları tam doğru aktarılırsa partiler... Mesaja git »
Aynı fikirde değilim. Saygı duyuyorum :)... Mesaja git »
Politik Ruh Eşiniz Kim - Kişilik Testi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Perinçek çıktı beni bekle beraber gidelim.... Mesaja git »
Sırf bu video için yanlış anlaşılmamak için konu açmak istemedim, benzer bir reklam konusu açmış bir arkadaşa mesaj atmıştım özelden bunu da ekler mis... Mesaja git »
Gökçek akp dışındaki seçmenleri terörist yerine koydu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Twitter'ı kullananlar tepkisini yorum yazarak göstersin...... Mesaja git »
Temel Karamollaoğlu konuştukça kendisine hayran oluyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Son seçimde o bir oy almadı. Son seçimde saadet partisine oy vermeyen -ben dahil- bir çok tanıdığım ilk turda temel Karamollaoğlu’a oy vermeyi düşünüy... Mesaja git »
Temel Karamollaoğlu konuştukça kendisine hayran oluyorum başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Temel Karamollaoğlunu hala Sivas katliamı ile özdeşleştirmek haksızlıktır. Fotoğraftaki kendisi değil olmadığı gibi gazanız mübarek olsun falan dediği... Mesaja git »
Erdoğandan Başkası Kazanırsa ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Olmaz. Asıl sıkıntı seçimlerin çok çok çok az bir farkla sonuçlanması. Örneğin %50.2 Tayyip %49.8 ikinci turdaki rakibi çıkarsa ve seçime bir şekilde-... Mesaja git »
Asker Olmak İsteyen Arkadaşlar İçin Bir Video (Durumu Görün) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Merak ettim pm atabilecek olan varsa atabilir mi?... Mesaja git »
Arkadaşları

Sajuuk

yener44
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
"Mesele Türkiye'nin şeftali yerine motor üretmek istemesiydi" Prof.Dr.Necmettin Erbakan

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094