Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
T.GhostNetwork
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi30 Mart ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 23 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Ben tripod almayı düşünüyorum ama ilk şu manuel ayarları öğrenmem lazım... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hocam özelikle üstteki muazzam olmuş tripod yardımıyla mı çektiniz ve hangi ayarları kullandınız.... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
3700TL aldım telefonu 2 ay sonra fiyatı düştü vs ne olacak artması mı lazım Arkadaşlar takılmayın böyle şeylere zevk alıyorsanız gerisi önemli değil.... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
@drgray Samsung'u kullanmama sebeplerimden bazılarını sayayım size hocam ben gün içerisinde sürekli firmalarla görüşen bir insanım ve arama süresi... Mesaja git »
Bu konuda ROM'dan bahsediliyor hocam hepsini okudunuz mu bilmiyorum ama gerçekten ROM'suz bu değerleri elde ediyorsa tebrik etmek lazım ama sıkıntı bu... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Açıkcası ben 2 tane kullanıyorum birincisi firefox ikincisi ise samsung tarayıcısı.... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
S9+ ekran sürelerini merak ediyorum hocam burda paylaşırsanız sevinirim.Evet S9 kamerası daha iyi çünkü DSLR sistemi kullanmışlar bırakında iyi olsun.... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam taşı seçeneğini değilde kopyala seçeneğini denediniz mi ?... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hayır hocam genelikle Wifi açıktı çok nadi 4.5G kullandım diğer uygulamalar ortada zaten... Mesaja git »
Merhaba arkadaşım, -Kamera konusunda testlere ve kendimce gözlediğime göre kamerası gerçeketn performansı yüksek. Ekran süresini çekemeden kapan... Mesaja git »
Arkadaşları

vidanj

AraXuS

BRC_KHAN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.086