Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
T.GhostNetwork
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi30 Mart ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
LG G5 sorunlu bir cihaz olduğunu düşünülünce tabiki XZ açık ara farkla tabikde.... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Akıllı temizleyici özelliğini daha işe yaradığını görmedim henüz ... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam daha böyle bir kullanım göremedim benim telefonda kesinlikle bi yerde bi sıkıntı var kullandığım programlardan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum s... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Ben varım hocam önceki sayfalarda paylaştım maximum 4 saat alıyorum[\&o]... Mesaja git »
Ev için Mini Garaj ( mini tamirhane) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Keşke resmi editleyseydiniz sol aşağıdaki abinin çatal meydanda ... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Böyle saçma bir durum işte arkadaşlar [:\-] ... Mesaja git »
Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bu kadarına da pes diyorum hocam zaten... Mesaja git »
Transformers: The Last Knight – 23 Haziran 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Fragmanda bir kaç şey gözüme çarptı çok kaliteli bir film olacak.Benim düşünceme göre Optimus Prime aklını başına getirecek olan adam Megatron ki frag... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Kesinlikle çok hoş duruyor Bursa'ya gideceğim zaman kesinlikle yaptıracağım şuan Türkiye'de sadece Bursada mevcutmuş... Mesaja git »
Sony Xperia™ XZ (Sony Mobile ) - ANAKONU başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Kesinlikle son sürümle alakalı bir duurm aynı dert bende var... Mesaja git »
Arkadaşları

vidanj

AraXuS

BRC_KHAN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094