Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
T.GhostNetwork
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi30 Mart ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Benimde sorunlarım basit aslında kamerada bir karanlık olayı var iş yerinden bir abimde de aynı telefon var onda da aynı sorun mevcut demek ki yazılım... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Peki Firmware ile güncellemenin OTA ile gelmemesinin asıl amacı nedir ki ? Ben beklemeyi düşünüyorum açıkcası ya da yeni gelen güncellemede gerçekten... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Hocam ben bu sorunu güç tasarruf modunu açarak çözüyorum illa bununla ilgil güncelleme yayınlanacaktır ama sizde fazla düşüyor bende taş çatlasa 5 en ... Mesaja git »
★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Hocam elinize kolunuza sağlık düşünceniz için de ayrıca teşekkürler fakat yüklemeye uygun görmedi telefonu hepsiburada'dan aldım ama[>:]... Mesaja git »
Uğraşırım da telefonu pert ederim en sonunda... Mesaja git »
Ben hala şu güncelleme olayındayım arkadaşlar Firmware Finder'i çözebilmiş değilim anlatacak yiğit bir arkadaş aranıyor... Mesaja git »
Bu uygulama play store de bulanan Firmware Finder for Huawei adlı uygulama mı ?... Mesaja git »
Tüm sayfaları kontrol etmedim bununla ilgili bir bilgi mevcut mu konuda ?... Mesaja git »
Hocam siz yorum yazmayın isterseniz Yazdıkça daha kötü şeyler çıkıyor... Mesaja git »
Nasıl güncelleme yaptınız hocam bedne gözükmüyor ?... Mesaja git »
Arkadaşları

vidanj

AraXuS

BRC_KHAN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.085