Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
maxx126
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 29 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bahsettiğim teredo problemi işte, bende de öyleydi o dökümanda yazanları yapınca düzeldi.... Mesaja git »
evet, eden yabancı arkadaşım var. Canlı destekten yapmıştı sanırım.... Mesaja git »
Başarımların açılmadığını söyleyen arkadaşa da tavsiyem xbox uygulamasını açıp orada ayarlardan ağ kısmına girip teredo adresi alıp alamadığına bakmas... Mesaja git »
30 fps input lag sorunu için "nvidia profile inspector" kullanarak "Forza Horizon 3: opus" profilinde "2 - Sync and Refresh" altındaki "Frame Rate Lim... Mesaja git »
Yetkili Servis Periyodik Bakımının Göz Önünde Yapılması İsteği başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Niye mimli erel?... Mesaja git »
Benim yukarıda bahsettiğim paketim kapıma kadar geldi ve bahsettiğim gümrük vergisini (203,6) ödeyerek teslim aldım. Anladığım kadarıyla paket ağır de... Mesaja git »
Teşekkür ederim. Bunun tarihi 2009. Bu 75 euro ve 5 kere sınırı (ki kaldırılmış yukarıda söylendiğine göre) bu tarihten sonra getirilmedi mi? Aynı şek... Mesaja git »
Amma çorba iş, sürekli birşeyleri değiştiriyorlar anlaşılan. Mantıken yasa dışı birşey olmadığı müddetçe ülke içerisinde satın alınamayan şahsi kullan... Mesaja git »
Bu arada ben bu konuda bahsettiğiniz genelgeyi gördüm ancak orada kitap vergiden muaf demiyor, yıllık 5 kere sınırlamasından muaf diyor. Ben mi yanlış... Mesaja git »
Farkındayım ama vergi hesaplamadan önce muafiyet tutarını düşmeleri gerekmiyor mu? 350$ - 80$(75€) = 270$? Zaten bu aldıklarım artık basılmayan ş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.094