Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
maxx126
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Ocak 2006
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 18 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rs Servis ğ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaş benim ne kadar ücret ödediğimi sordu ben de benim ne ödediğimin bir önemi yok zira sizin aracın durumuna bağlı fiyat dedim. O da bundan çok yü... Mesaja git »
İyi işte sayemde siz kazık yemeyeceksiniz.... Mesaja git »
Rakam söylemenin bir anlamı yok zira aracın durumuna göre fiyat ciddi anlamda değişiyor. Yani 1000'e de yapılan araç vardır orada 10000'e de. ... Mesaja git »
Ben yakın zamanda Pars'a dolu hasarlı aracımı düzelttirdim. Kendi cebimden ödedim ama isterseniz kaskodan eksper çağırıp anlaşmaya çalışıyorlar gereki... Mesaja git »
Bahsettiğim teredo problemi işte, bende de öyleydi o dökümanda yazanları yapınca düzeldi.... Mesaja git »
evet, eden yabancı arkadaşım var. Canlı destekten yapmıştı sanırım.... Mesaja git »
Başarımların açılmadığını söyleyen arkadaşa da tavsiyem xbox uygulamasını açıp orada ayarlardan ağ kısmına girip teredo adresi alıp alamadığına bakmas... Mesaja git »
30 fps input lag sorunu için "nvidia profile inspector" kullanarak "Forza Horizon 3: opus" profilinde "2 - Sync and Refresh" altındaki "Frame Rate Lim... Mesaja git »
Yetkili Servis Periyodik Bakımının Göz Önünde Yapılması İsteği başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Niye mimli erel?... Mesaja git »
Benim yukarıda bahsettiğim paketim kapıma kadar geldi ve bahsettiğim gümrük vergisini (203,6) ödeyerek teslim aldım. Anladığım kadarıyla paket ağır de... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.076