Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deli oğlan58
Gerçek AdEmre GÜNEŞ
Doğum Tarihi25 Şubat ****
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Whatsapp neden ücretsiz, hiç düşündünüz mü? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Görende whatsapp'ta ergenekonun derin mevzularını konuşuyor sanar, koskoca amerikanın işi gücü yok anamızın babamızın gelirken ekmek al dediği, sevgil... Mesaja git »
Gidip rus uçağı düşürüp sonra rusyayla aramız bozulunca bunu yapanlar fetocü pilotlar herşeyden cumhurbaşkanının haberi olacak diye bişey yokya olur,... Mesaja git »
BU ŞARTLAR ALTINDA EVLENME İMKANI YOK [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Öyle şeymi olur hocam düğünüm sırf lüks gözüksün diye 10.000 lira verecem salona sonra evime f/p ürünü arıycam öylemi ? Yaparım 3.000 lik salonda art... Mesaja git »
BU ŞARTLAR ALTINDA EVLENME İMKANI YOK [SS] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam pahalılıktan bahsetmişiniz takım elbiseye 2.500 tl perdeye 6.000 salona 10.000 yazmışsınız en az 15 bin daha eksilebilir o listeden. 2.500 e tak... Mesaja git »
Gına geldi şu aileden ya... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Vay be şimdi annem olsa ayaklarının altını öperdim yapma etme birgün toprağını öpersin zoruna gider..... Mesaja git »
EFSANE IKEA İFTAR MENÜSÜ 2017 - 22.95TL başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Susun bakim şimdi usluca o duble yollarınızdan çekin gidin laf söylemeyin bence sıcak fırsat çünkü seneye 30 dan aşağı olmaz bu menü.... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 10.2.1 Jailbreak Yayınlandı! (Beta Version).... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
10.3.1 jb ile ilgili haberler söylentiler tamamen durdu inşallah 10.2.1 e falan gelmez 10.3 söylentilerinden sonra geçtim 10.3 e... Mesaja git »
Markafoni parfümlerde sepette %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
O xeryus'un allah belasını versin aldım geçenlerde, bi sıktım öyle bi koku olamaz mükemmel bi kokusu var resmen aşık oldum ama 10 dakika sonra kokuda... Mesaja git »
Markafoni parfümlerde sepette %50 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Valla ben bi tavsiye üzerine bargello 593 kodunu aldım çok beğendim bu böyle kokuyorsa orjinali daha iyidir diyerek orjinalini aldım ( Givenchy insen... Mesaja git »
Son anda yetiştim hiç bişey kalmamıştı 57 liraya calvin klein one 200 ml + calvin klein 150 ml deodorant aldım kargoda yoktu bu fiyata alınacak en iyi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.113