Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deli oğlan58
Gerçek AdEmre GÜNEŞ
Doğum Tarihi25 Şubat ****
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
N11---GITTIGIDIYOR---TRENDYOL başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Trendyol için kod varmı elinizde hocam ?... Mesaja git »
Avrupa Ligi Çeyrek Final 1.Maç | Lyon - Beşiktaş | 13 Nisan| 22.05 başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Galatasaraylıyım ilk kez gol yedi diye beşiktaşa küfrettim sinirlerime hakim olamadım fabrinin hatasında allah yardımcınız olsun istanbulda ama ikinci... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Apple için çalışan hackerlar jailbreak yapsa 5-10 dolardan satsa almayan olmaz apple'da aldıkları paradan daha fazlasını kazanırlar :)... Mesaja git »
türkiyede esnaf ahlakı başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Oda bişeymi hocam ben geçen gün mağazadaki 190 tl olan adidas ayakkabıyı 101 liraya aldım korayspordan ... Mesaja git »
Hocam 93/2 olarak şırnak uludere gülyazı/ortasu (roboski) de askerlik yaptım. Askere gitmeden önce inşallah batı çıkar diye dua ediyordum ama gidince ... Mesaja git »
800 LİRALIK RAM 190 TL SALDIRIN!!!! başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
25 vereyim hocam ... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam zip olarak küçük boyutlarda iki dosya indirdi birinde 10.2.1 yazıyor birinde 10.3 şimdi ben bu iki sürüm için... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Internal Name/Model | Board Configuration dediği kısma ne yazıyoruz hocam... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Peki hocam bu shsh2 kaydını nasıl alabilirim bi rehber falan varmı araştırdım biraz ama hepsi shsh formatında... Mesaja git »
JAILBREAK - iOS 9.1 - 10.2 Yapımı, Uyumlu Tweak Listesi... başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Hocam ne işime yarıycak acaba bu shsh kaydı ilerde ne gibi işler yapabilirim mesela ? diyelimki 10.2.1 için jb çıktı önümüzdeki günlerde ?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Galatasaray
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078