Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tunc_v
Gerçek Advolkan tunç
Doğum Tarihi1 Ocak 1987
Meslekhttps://www.facebook.com/volkan.tunc.1238
KonumTekirdağ, Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 69
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
DELTA Servis başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Telefon ilk geldiğinde sıfır batarya takıldı ise bekleyin biraz batarya boşaltıp şarj edin sonra deneme yapın nasıl gidiyor diye olmazsa tekrar yollay... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar bu kadar uğraş sonu telefon değişim kabul ettiler fakat 64gb prime modeli yerine 32gb normal modeli gönderdiler. Bunlarda müşteri m... Mesaja git »
Delta mi5 prime telefonumu aynı arızadan dolayı 4.ye değişim için gönderdim bakalım ne olacak. çok üsteledim değişim veya para iadesi için, aynı tele... Mesaja git »
Thermaltake performer 3.0 = cooler master hyper 212 konusunu başlattı (10 ay önce)
İKİ ÜRÜN TEMİZ KULLANILMIŞ OLUP TERTEMİZDİR THERMALTAKE 1 YIL DAHA GARANTİSİ VARDIR ÜRÜNLERDEN BİRİNİN SATILMASI DURUMUNDA KALANI KENDİM KULLANICAM AR... Mesaja git »
AUKEY 3.0 şarj cihazı konusunu başlattı (10 ay önce)
ÜRÜN SIFIR OLUP SADECE TEST AMAÇLI AÇILMIŞTIR YIRTDIŞI ÜRÜNÜDÜR.3000 MA BATARYAYI 1 SAATTE ŞARJ ETME ÖZELLİĞİ VAR, TABİ TELEFONUNUZ HIZLI ŞARJI DESTEK... Mesaja git »
Silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
Silinebilir... Mesaja git »
Silinebilir konusunu başlattı (11 ay önce)
Silinebilir... Mesaja git »
Fiyat takip... Mesaja git »
[SATILDI] COOLER MASTER TX3 EVO - 65 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Herhangi bi sıkıntısı yoktur, Daha üst model aldığım için satıyorum. Fotoğraflarda işlemcinin tam yük ve boşta olan fotoğrafları mevcuttur linkte. K... Mesaja git »
high power 750w yarı modüler 80+white psu başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 ay önce)
Merhaba sistemimi dağıttığım için açıkta kalan psu mu satıyorum 12v 4 kanaldır kanal başı 18amper verir 3.3v 28amper 5v 30 amper aktif pfc 80+white dı... Mesaja git »
Arkadaşları

Chamonix
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: casper e6700 3,20 ghz işlemcili 300 tl
Alıcı: agresifim78
Tarih: 18 Ekim 2012; 22:17:38
Yorum
çok güvenilir bir arkadaş hertürlü kolyalığı sağladı
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.074