Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tunc_v
Gerçek Advolkan tunç
Doğum Tarihi1 Ocak 1987
Meslekhttps://www.facebook.com/volkan.tunc.1238
KonumTekirdağ, Çorlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 69
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ev işleri olunca 12v filan düşünün yeterince iş görür. dediğim gibi üst seviye şarjlı matkapların parçaları iyidir, ama ucuz aldığın zaman benim gibi ... Mesaja git »
Bende dbk 7.2 volt vardı 5 para etmez evde kullanıma yetiyordu fakat belirli yerlerde bezdirdi. Aynı içinde çok parça oluyor ama o parçalar hiç sağlam... Mesaja git »
Teşekkür ederim. Hepsiburda.com da 289 liradan indirime girdi 232 TL ye aldım... Mesaja git »
Teşekkür ederim iyi günler Birde batarya içine baktın hingstar 1500 mha pil var. Geçen başka marka batarya söktüm aynı pil çıktı nasıl işse Acaba maki... Mesaja git »
Evet hiç durduramıyorum baya kuvvetli gerçekten profesyonel diyebilirim Bataryaların içinde 18650 pil var lehim atabiliyorsan yeni alıp montaj yapabil... Mesaja git »
Arkadaşlar attlas atb 12 c2 ürün geldi gerçekten çok kuvvetli elle durdurmak zor 25nm tork gücü var istediğin sökme takma işinde geride bırakmaz... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba bugün hepsiburda.com da indirim vardı attlas atb 12 c2 modelini 232 TL ye aldım kullanan var mı aldığım paraya değer mi... Mesaja git »
DELTA Servis başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Telefon ilk geldiğinde sıfır batarya takıldı ise bekleyin biraz batarya boşaltıp şarj edin sonra deneme yapın nasıl gidiyor diye olmazsa tekrar yollay... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar bu kadar uğraş sonu telefon değişim kabul ettiler fakat 64gb prime modeli yerine 32gb normal modeli gönderdiler. Bunlarda müşteri m... Mesaja git »
Delta mi5 prime telefonumu aynı arızadan dolayı 4.ye değişim için gönderdim bakalım ne olacak. çok üsteledim değişim veya para iadesi için, aynı tele... Mesaja git »
Arkadaşları

Chamonix
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: casper e6700 3,20 ghz işlemcili 300 tl
Alıcı: agresifim78
Tarih: 18 Ekim 2012; 22:17:38
Yorum
çok güvenilir bir arkadaş hertürlü kolyalığı sağladı
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094