Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pulsar_82
Gerçek AdT. Yıldırım
KonumManisa,Turgutlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Eylül 2012
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
22" Samsung SyncMaster 226BW konusunu başlattı (2 ay önce)
Dizüstü aldığım için masaüstü pc parçalarını satıyorum. Monitörümde herhangi bir ölü piksel ve çizik gibi sorunlar yoktur. çalışır durumdadır. Tepki s... Mesaja git »
High Power 750W 80+ Bronze 56A@12V Power Supply konusunu başlattı (2 ay önce)
Dizüstü aldığım için masaüstü bilgisayarımı parça parça satıyorum. Aşağı linkteki güç kaynağıdır. Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Dizüstü aldığım için Masaüstü Pc parçalarını satıyorum. İşlemcinin herhangi bir sorunu yoktur kasada çalışır durumdadır. Stock fanı da verilecektir.Si... Mesaja git »
Amd Radeon hd 7970 ekran kartı konusunu başlattı (3 ay önce)
Aşağıdaki linkteki ekran kartım satılıktır herhangi bir sorunu problemi bulunmamaktadır. Hiç overclock yapılmamıştır. Oyun için dizüstü bilgisayar ald... Mesaja git »
MSİ P6N SLI PLATİNUM konusunu başlattı (3 ay önce)
Dizüstü aldığım için masaüstü Pc parçlarını satıyorum.Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Herhangi bir sorunu yoktur. Çalışır durumdadır. Sistem Not... Mesaja git »
Dizüstü aldığım için masaüstü bilgisayarımı parça parça satıyorum.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.... Mesaja git »
Dizüstü bilgisayar aldığım için masaüstü bilgisayarımın parçalarını satıyorum. Aşağıdaki linkteki kasanın beyazdır. İsteyene Hi power 750W güç kaynağı... Mesaja git »
6gb ddr2 800 lük ram konusunu başlattı (3 ay önce)
Dizüstü aldığım için masaüstü pc parçalarını satıyorum.2 tane 1gb twinbos, 2 tane 2 gb kingston ddr2 ramSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır... Mesaja git »
Merhabalar Manisa/Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi'nde öğretmenim.Oyuncu laptopu aldığım için masaüstü bilgisayar parçalarını satışa çıkardım. Kartın he... Mesaja git »
İzmir ve Manisa'da elden teslim edilir.... Mesaja git »
Arkadaşları

Dz.ikm.CavusTurk
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.064